Úvodní stránka / Jak se staví sen

Jak se staví sen

Podíleli jsme se na natáčení známého televizního pořadu Jak se staví sen na TV Prima. Známí designéři Karolína Reslerová a Petr Záluský z ateliéru Free architects tentoktát realizovali domácí wellness centrum v rodinném domě a pro svoje návrhy zvolili materiály ze sortimetu Keraservis.

Na podlahy domácího wellness zvolili dlažbu italské značky Atlas Concorde DOGA Vanilla, s imitací prken. Obložení stěn je taktéž ze sortimentu Atlas Concorde, série EXTREMA v provedení Trekking 60 Rettificato, imitující vápenec a EXTREMA Rafting 45 Rettificato s imitace břidlice.

Dokonalé osvěžení po saunování zajistí termostatický sprchový set Cuadro Tres, doplněný liniovým odtokovým žlabem Alca Plast a oddělený sprchovou stěnou Novellini Kuadra 140cm z čirého skla. Relaxační zónu doplňuje samostatně stojící umyvadlo AeT Totem ONE s volně stojící baterií AeT IOX 30.

Pro moderní toaletu návrháři zvolili závěsné WC Gustavsberg Nautic s bezpečným sedátkem Soft Close se zpomalovacím mechanismem, osazené na předstěnový instalační systém pro WC Geberit Duofix.

 

Zaujala vás realizace? Přijďte se k nám podívat na vzorkovnu, kontaktujte naše obchodní zástupce, poradíme vám s výběrem. Bližší informace vám ochotně sdělí Radek Uhlíř, 776 861 791.