Novinka

Využijte jedinečné akce na vodovodní baterie Hansgrohe

Vodovodní baterie Hansgrohe do vaší koupelny | Keraservis

Vybavte si svoji koupelnu jednotným vzhledem bateriemi z řady Vernis, kterou nakombinujete od sprchy, přes umyvadlo až po vanu. Vodovodní baterie od Hansgrohe jsou skvělým řešením do vaší koupelny. Při výrobě těchto koupelnových baterií je kladen důraz nejen na zpracování a kvalitu, ale také na design baterií. Vybrali jsme pro vás tři designové vodovodní baterie z kolekce Vernis Blend, které právě teď u nás koupíte za akční ceny.

Umyvadlová baterie Vernis Blend od Hansgrohe

Skvělý design a prostorné míry si u této baterie Vernis Blend zamilujete. Díky funkci AirPower tato umyvadlová baterie mísí vodu a vzduch. Voda obohacená vzduchem udělá kapky lehčí a měkčí, tím vaše využití vody bude efektivnější.

Umyvadlová baterie Vernis Blend | Keraservis

Sprchová baterie Vernis Blend od Hansgrohe

Nadčasově elegantní sprchová baterie od Hansgrohe, která vám zaručí nejvyšší kvalitu při sprchování. Oceníte nastavitelné omezení teploty nebo třeba odhlučnění, které vám zajistí ničím nerušený relax při sprchování.

Sprchová baterie Vernis Blend | Keraservis

Vanová baterie Vernis Blend od Hansgrohe

Baterie se pyšní zaoblenými tvary, díky kterým je moderní, elegantní a příjemná na dotyk. Pořidtě si k vaší vaně tuto vanovou baterii od Hansgrohe a dodejte koupelně nový desing. Oceníte lehkou manipulaci, takže dopuštění vody hravě zvládnete i nohou.

Vanová baterie Vernis Blend | Keraservis

Kupte si právě teď novou baterii Hansgrohe do koupelny za akční ceny. Pro více informací kontaktujte naše odborné poradce na showroomech v  Praze, Brně nebo Ostravě. Nebo si zboží objednejte přes E-shop.

Chci poradit s výběrem koupelnové baterie


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner