Interiérové mozaiky

Mozaika
303 výsledků
303 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Jemné a designové mozaiky

Když naši odborníci procházejí s novými zákazníky celý showroom, u mozaik padá tradičně otázka: A co mozaiky? Používají se ještě? Anebo jsou naopak znovu v módě? Ze zkušenosti víme, že mozaiky nevyjdou z módy nikdy, i když jejich použití je velmi specifické a rozhodně je nedoporučujeme pro každou koupelnu. Mozaiky se perfektně hodí jako jemnější dekorace v kombinaci s obklady či dlažbou. Velmi často doplňují obklady či dlažbu v oblasti umyvadel, zrcadel nebo okolí vany či sprchového koutu. Jejich tradiční užití jsou venkovní i vnitřní bazény, vířivky a wellness zařízení. Díky rozmanitým návrhům architektů nás ale občas mozaiky překvapí i na místech, kde bychom je rozhodně nečekali. Inspirujte se fotografiemi koupelen s mozaikou nebo přijďte využití mozaiky zkonzultovat s našimi odborníky. Rádi vám poradíme a ukážeme nejrůznější řešení menších i velkorysých koupelen.

 

Mozaiky v koupelně jsou nádherné

Při hledání té nejkrásnější mozaiky do vaší nové koupelny nemůžete minout značku Bisazza. Mozaika tradičního italského výrobce vyniká svým neotřelým designem a zakládá si na kombinaci šarmu a velkého řemeslného umu. Společnost Bisazza je zároveň lídrem v produkci skleněné mozaiky a její postavení na trhu mozaik je opravdu velmi výjimečné. Produkty této značky nás zaujaly natolik, že jejich italskou provozovnu čas od času navštěvujeme, poučíme se při výrobním postupu a prohlédneme si novinky. Inspirujte se  krásnými fotografiemi koupelen nebo si přijďte mozaiky této značky osahat do našich showroomů v Praze, Brně a Ostravě. V naší brněnské kavárně Café Kaštanová  si můžete prohlédnout mozaiku od Bisazzy na vlastní oči, jedná se o zakázkovou výrobu určenou přímo pro náš prostor.

 

Bisazza však není jediným výrobcem kvalitních mozaik – v našem showroomu si můžete prohlédnout i mozaiky designových značek Atlas Concorde či Love. Samostatné mozaiky nabízí i značky Armonie Arte Casa a Trend. Už si stačí jen vybrat!

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner