Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Koupelnové studio Praha

V centru hlavního města, v Karlíně, najdete náš středočeský showroom, Keraservis Praha. Ve dvou patrech jedinečné funkcionalistické budovy se můžete těšit na široký sortiment produktů pro moderní koupelnu: přijďte si prohlédnout designové obklady a dlažbu Atlas Concorde, Love Ceramic nebo 41zero42 včetně stále oblíbenějších velkých formátů. Vyberte si z kvalitní sanity Villeroy & Boch, Grohe či Hüppe a doplňků Fima, Terma a Tres. Využijte služeb našich odborných poradců nebo si svoji koupelnu nechte rovnou navrhnout a zrealizovat na míru. 

Přečtěte si více o našem showroomu v Praze.

Kontakt
Centrum Křižíkova
Sokolovská 98/96
186 00 Praha - Karlín
Po - Pá: 9:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00
Pojedete-li z centra Prahy, vydáte se do Karlína ulicí Wilsonova, na konci sjedete po ulici Ke Štvanici. Pokračujete ulicí Rohanské nábřeží, za první světelnou křižovatkou se dáte doprava na jednosměrnou ulici Pobřežní.

Na křižovatce se dáte doprava a na následující křižovatce doleva (naproti vám je stanice metra Křižíkova trasy B), abyste vjeli opět na jednosměrnou ulici Sokolovská. Po 150 m jste u Centra Křižíkova, kde se showroom Keraservis nachází.

Navigovat
Pražský showroom se nachází v blízkosti zastávky metra Křižíkova (trasa B), ze které se při východu dáte doprava a po 150 m dojdete do showroomu Keraservis.

U Centra má svou zastávku Křižíkova také tramvaj č. 3, 5, 8 a 24., ze které se vydáte směrem Lidl. S tímto obchodním řetězcem sousedíme.

Vyhledat spoj

Lidé

Daniel Graaf
OBCHODNÍ ŘEDITEL-REGION ČECHY
Karolína Bušinová
VEDOUCÍ VZORKOVNY
Jan Kubičina
PROJEKTOVÝ MANAŽER

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner