Luxfery

Luxfery
220 výsledků
220 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Skleněné tvárnice prosvětlí interiér.

Skleněné tvárnice neboli luxfery jsou tradičním stavebním materiálem, který po krátké odmlce začíná v moderní architektuře znovu přicházet ke slovu a zažívat svou renesanci. Zákazníci si je oblíbili zejména díky jejich příznivým fyzikálním vlastnostem – udrží v koupelně velké množství tepla, ale zároveň prostor nádherně prosvětlí. Luxfery výrazně provzdušní interiér, proto někteří zákazníci říkají, že si s nimi přivezli domů i slunce. Nejčastější realizace jsou právě v koupelnách, kuchyních, ale také na chodbách či jiných temnějších místnostech. Své využití najdou i jako obvodové zdivo rodinných domů či jiných budov – dá se z nich dokonce postavit i celý dům.

Vybírejte ze 3 řad

Tradiční skleněné tvárnice najdete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě v mnoha variantách, proto jsme pro snazší výběr připravili tři řady luxfer. Základní řada luxfer Basic od tradičního českého výrobce nabízí oblíbené čiré luxfery s mnoha zajímavými vzory a dekory a dvě barevné série odstínů, které vám poskytnou inspiraci pro řešení vaší koupelny. Pro luxusní a stylové koupelny nabízíme řadu luxfer Design, kterou charakterizují jemné barevné odstíny a důraz na italskou eleganci. Luxfery Design přináší každé koupelně moderní a svěží vzhled a uplatňují se v koupelnách mnoha různých stylů, skvěle se hodí například ke koupelně ve stylu retro. Pro velkorysé stavby je určena řada Technology zaměřující se na technologicky náročnější aplikace. V řadě Technology najdete protipožární, termoizolační nebo pochozí luxfery.

3D návrhy koupelen

Luxfery nabízí velmi výjimečné řešení koupelny, ovšem pro zákazníky bývá poměrně těžké si celou realizaci představit, proto připravujeme 3D návrhy koupelen, díky nimž zákazníci získají velmi jasnou představu o celém prostoru. Pokud přemýšlíte o elegantní a stylové koupelně s využitím luxfer, prohlédněte si naše realizace koupelen a inspirujte se již navrženými řešeními. Zároveň navštivte některé z našich koupelnových studií Keraservis, kde se vám naši odborníci budou věnovat a s problematikou luxfer vás seznámí blíže. Věříme, že každá návštěva u nás slouží jako inspirace pro realizaci vaší vysněné koupelny.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner