Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Katalogy

V naší nabídce můžete najít nejen kvalitní produkty, které nezklamou. Zároveň u nás můžete najít nejnovější trendy a designové řešení, které jsou zrovna nejvíce populární. Snažíme se naši nabídku držet neustále na vysoké úrovni, a proto se můžete každý rok těšit na katalog, který připravujeme.
V katalogu na rok 2020/2021 můžete najít nejen velké množství inspirace, ale především přes 200 stran produktů, které můžou zdokonalit vaši koupelnu! Obklady a dlažby vás zaujmou nepřeberným množstvím barevných variant a vzorů, sanitární keramika překvapí moderním provedením a stylovými novinkami, u luxfer se rok co rok necháme překvapit, jaké krásné realizace je s nimi možné vytvořit. Koupelnové doplňky zase ukazují, že trendem posledních let jsou designové varianty topení a minimalistické provedení koupelnového příslušenství.
Prolistujte si náš katalog a pokud vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat.

Stáhnout katalog (16.63 MB)

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner