Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Koupelnové vany

Vany
164 výsledků
164 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Relaxujte a odpočívejte v opravdu pohodlné vaně.

Vana je synonymem koupelny, očisty i příjemné relaxace. Po výběru designových obkladů a kvalitní dlažby už můžete věnovat svou pozornost vanám, které tvoří duši celé koupelny. Ať už pokukujete po klasické obdélníkové nebo velkorysé rohové vaně, přijďte si prohlédnout sanitární zařízení do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Koupelnová studia vám nabízí velké množství ukázkových kójí, kde si prohlédnete nejen vany, ale také vanové zástěny a odpovídající značkové příslušenství. Naši odborníci vám rádi poradí s praktickými věcmi a vy tak budete mít prostor pro nabírání inspirace.

Vsaďte na kvalitní a designovou vanu

Ať už řešíte malou koupelnu nebo jste se rozhodli pro velkorysejší prostor, ve kterém by se dalo i tančit, určitě se vyplatí vsadit na kvalitu a vybavit koupelnu značkovou sanitou. Předvybrali jsme pro vás perfektní světově proslulé značky van, kterým věříme a do kterých bychom se s hustou pěnou rádi naložili i my sami. Pokud hledáte inspiraci, určitě by vám neměla uniknout německá značka Villeroy & Boch, která je už od 18. století na samotné špičce výrobců sanitární techniky. Nabízí designová umyvadla, vany, toalety i bidety poskytující velký luxus.

Víte, jak vybrat tu správnou vanu do vaší koupelny? Poradíme.

Ravak, Riho nebo Kaldewei

Protože zákaznický vkus je velmi individuální a pro každého vysněná koupelna znamená něco jiného, nabízíme v našem portfoliu větší množství opravdu kvalitních značek van. Vyberou si milovnice jemných koupelen ve stylu provence, ale oslovíme také zákaznice, které hledají retro styl nebo čistou italskou eleganci. 

Klasickým výrobcem koupelnového vybaverní je český Ravak zaměřující se na celková řešení moderních koupelen. V portfoliu firmy najdete řešení pro menší koupelny, ale také pro podkrovní koupelny nebo koupelny v atypických prostorách. Vybrat si můžete z širokého sortimentu zabudovaných i volně stojících van, klasickým umyvadel, umyvadel na desku či dvojumyvadel. Také holandská značka Riho přináší krásné vany, které budou budit respekt a zároveň lákat k odpočinku. Pro ty nejlepší požitkáře mají navíc možnost volby hydromasážních a parních systémů. Ženy, které hledají velmi výjimečnou a elegantní koupelnu, zajisté zaujmou smaltované vany značky Kaldewei. Sanitární technika je inspirována přírodními materiály, konkrétně ocelí a sklem, které tvoří velmi ojedinělou kombinaci a udělají z vaší koupelny stylový prostor. Pevná ocel s velmi dobrou tvarovatelností je chráněna tenoučkou vrstvou smaltu, proto se nemusíte bát, že by vana podléhala rychlé korozi – právě naopak je Kaldewei velmi odolná proti poškrábání a opravdu hygienická.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner