Kariéra

Hledáte novou pracovní příležitost? Milujete inspirativní místa a pocit, že má vaše práce smysl? Tak to jste u nás na správném místě! Neustále rosteme a tak potřebujeme do týmu další lidi, kteří mají rádi výzvy. S námi se nudit nebudete - zhmotnit snové koupelny zákazníkům, doporučit správnou dlažbu na terasu hotelů nebo pomoct rodině zařídit celý domov. To je jen náznak toho, čemu se u nás můžete postavit. A kromě toho skvělého pocitu, že jste pomohli někomu splnit jeho sen o bydlení na vás mimo jiné čeká kolektiv, kterému není žádná sranda cizí, osobní rozvoj a ta nejlepší káva! Prohlédněte si naše nabídky zaměstnání v Praze, Brně nebo Ostravě.

Žádná z pozic není úplně pro Váš, ale stejně si myslíte, že máte ve firmě co nabídnout? Pošlete nám svůj životopis!

Takhle vypadáme a táhneme za jeden provaz

Team keraservis

Na co se u nás můžete těšit?

Máme pro vás dobrou zprávu. Je toho hodně, na co se můžete těšit. Jsme sehraný pracovní tým, zakládáme si na tom, že spolu umíme lidsky komunikovat. Budete pracovat v novém moderním prostředí, obklopeni těmi nejlepšími produkty v oblasti koupelnového vybavení. Stanete se součástí skupiny lidí, kteří jsou specialisty ve svém oboru, mají široký rozhled a chuť stále se vzdělávat a posouvat se dopředu.

Keraservis není jen práce

O své zaměstnance pečujeme. Dobře víme, že rozdíl mezi úspěchem a selháním spočívá v síle našeho týmu. Pořádáme teambuildingy i menší akce, kde lidé mají možnost osobně se poznat více, než při řešení pracovních projektů. Vznikají přátelství a týmová atmosféra se posouvá tím správným směrem.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner