Kariéra

Pojďte pracovat do světa dokonalých koupelen! V Keraservis neustále rosteme, a proto potřebujeme do týmu další parťáky, kteří mají rádi výzvy. Showroomy plné inspirace se tak stanou vaším druhým domovem a mladý kolektiv druhou rodinou. Neváhejte a prohlédněte si naše aktuální nabídky zaměstnání v Praze, Brně nebo Ostravě.

Žádná z pozic není úplně pro vás, ale stejně si myslíte, že máte firmě co nabídnout? Pošlete nám svůj životopis!
Team keraservis

Na co se u nás můžete těšit?

Máme pro vás dobrou zprávu. Je toho hodně, na co se můžete těšit. Jsme sehraný pracovní tým, zakládáme si na tom, že spolu umíme lidsky komunikovat. Budete pracovat v novém moderním prostředí, obklopeni těmi nejlepšími produkty v oblasti koupelnového vybavení. Stanete se součástí skupiny lidí, kteří jsou specialisty ve svém oboru, mají široký rozhled a chuť stále se vzdělávat a posouvat se dopředu.

Keraservis není jen práce

O své zaměstnance pečujeme. Dobře víme, že rozdíl mezi úspěchem a selháním spočívá v síle našeho týmu. Pořádáme teambuildingy i menší akce, kde lidé mají možnost osobně se poznat více, než při řešení pracovních projektů. Vznikají přátelství a týmová atmosféra se posouvá tím správným směrem.Podívejte se, kde můžete pracovat:

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner