Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Keramické obklady

Obklady
1141 výsledků
1141 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Inspirujte se designovými obklady do koupelny

Koupelnové studio Keraservis nabízí široký výběr obkladů předních světových značek. Přijďte si prohlédnout naši nabídku do showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Zakládáme si na perfektních zákaznických službách, proto vám s výběrem pomůže a poradí specialista na koupelny. Ať už hledáte řešení malé koupelny, máte zájem o koupelnu se sprchovým koutem nebo chcete naopak velkorysou koupelnu ve venkovském stylu, náš odborný poradce vás provede výběrem obkladů a doporučí vhodné designové koupelnové doplňky.

Luxusní koupelny

Pro elegantní a stylové koupelny doporučujeme zákaznicky oblíbené obklady značky Atlas Concorde v mnoha různých dekorech a vzorech. Seznamte se s Marvel X, novou sérií obkladů a dlažeb Atlas Concorde v imitaci mramoru.

Pokud sledujete trendy, jistě jste si všimli, že světu koupelen vládnou velkoformáty. Nespornou výhodou velkých formátů obkladů je především jejich praktičnost a velmi snadný úklid malého počtu spár – inspirovat se můžete u designové značky Inalco, která kraluje světu velkoformátů. Na trhu obkladů se pohybujeme už dobré dvě desítky let, proto jsme pro vás předvybrali kvalitní výrobce designových obkladů a dlažeb, které považujeme za špičkové. Mezi naše oblíbené značky patří Inalco, Love i Margres. Velmi vyhledávaná je i naše vlastní série Keraservis, kterou pečlivě připravují naši odborníci a zároveň drží skvělý poměr ceny a kvality. Ať už se rozhodnete pro jakékoli obklady, určitě půjdou skvěle zkombinovat například s koupelnovým vybavením Villeroy & Boch, umyvadly, vanami či bateriemi Ravak nebo sprchovými kouty značek Huppe či Riho.

Perfektní zákaznický servis

Pokud se chystáte na realizaci nové koupelny, domluvte si nezávaznou schůzku s některým z našich odborníků. V předem domluveném termínu si na vás udělá čas a provede vás celou nabídkou našich showroomů. Protože se ve světě koupelen a jejich realizací pohybujeme už poměrně dlouho, vybudovali jsme si silné zázemí, do kterého patří i vlastní interiérový designér specializovaný na koupelny. Připraví vám 3D návrh koupelny podle vašich snů. Mnoho našich klientů má vlastního architekta, který navrhuje celý dům včetně koupelny, proto nás navštíví společně s architektem nebo naopak pošlou architekta samotného. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat, ať už přijdete v jakékoli sestavě. Výběr obkladů do koupelny totiž vůbec nemusí být nepříjemný a zdlouhavý, ale můžete si ho užít podobně jako třeba večer s novými známými.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner