Keramické obklady

Obklady

Přehled kategorií

V kategorii Keramické obklady pro Vás máme 410 produktů Zobrazit vše

Inspirujte se designovými obklady do koupelny

Koupelnové studio Keraservis nabízí široký výběr obkladů předních světových značek. Přijďte si prohlédnout naši nabídku do showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Zakládáme si na perfektních zákaznických službách, proto vám s výběrem pomůže a poradí specialista na koupelny. Ať už hledáte řešení malé koupelny, máte zájem o koupelnu se sprchovým koutem nebo chcete naopak velkorysou koupelnu ve venkovském stylu, náš odborný poradce vás provede výběrem obkladů a doporučí vhodné designové koupelnové doplňky.

Luxusní koupelny

Pro elegantní a stylové koupelny doporučujeme zákaznicky oblíbené obklady značky Atlas Concorde v mnoha různých dekorech a vzorech. Pokud sledujete trendy, jistě jste si všimli, že světu koupelen vládnou velkoformáty. Nespornou výhodou velkých formátů obkladů je především jejich praktičnost a velmi snadný úklid malého počtu spár – inspirovat se můžete u designové značky Inalco, která kraluje světu velkoformátů. Na trhu obkladů se pohybujeme už dobré dvě desítky let, proto jsme pro vás předvybrali kvalitní výrobce designových obkladů a dlažeb, které považujeme za špičkové. Mezi naše oblíbené značky patří Inalco, Love i Margres. Velmi vyhledávaná je i naše vlastní série Keraservis, kterou pečlivě připravují naši odborníci a zároveň drží skvělý poměr ceny a kvality. Ať už se rozhodnete pro jakékoli obklady, určitě půjdou skvěle zkombinovat například s koupelnovým vybavením Villeroy & Boch, umyvadly, vanami či bateriemi Ravak nebo sprchovými kouty značek Huppe či Riho.

Perfektní zákaznický servis

Pokud se chystáte na realizaci nové koupelny, domluvte si nezávaznou schůzku s některým z našich odborníků. V předem domluveném termínu si na vás udělá čas a provede vás celou nabídkou našich showroomů. Protože se ve světě koupelen a jejich realizací pohybujeme už poměrně dlouho, vybudovali jsme si silné zázemí, do kterého patří i vlastní interiérový designér specializovaný na koupelny. Připraví vám 3D návrh koupelny podle vašich snů. Mnoho našich klientů má vlastního architekta, který navrhuje celý dům včetně koupelny, proto nás navštíví společně s architektem nebo naopak pošlou architekta samotného. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat, ať už přijdete v jakékoli sestavě. Výběr obkladů do koupelny totiž vůbec nemusí být nepříjemný a zdlouhavý, ale můžete si ho užít podobně jako třeba večer s novými známými.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner