Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Sprchové kouty a dveře

Sprchové kouty
864 výsledků
864 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Estetické i praktické sprchové kouty.

Sprchový kout je velmi praktickým řešením malé koupelny a je vhodný rovněž pro zákazníky, kteří neholdují velkému vyvalování ve vaně, ale chtějí zrelaxovat rychlou a intenzivní sprchou. I koupelna se sprchovým koutem může být velmi krásná a stylová. Pro milovníky sprchování jsme předvybrali velké množství kvalitních značek sprchových koutů, mezi nimiž si vyberete, ať už máte představu o jakémkoli stylu koupelny. Velmi se hodí do elegantních koupelen a určitě společně s našimi odborníky najdete i stylový sprchový kout do retro koupelny. Navštivte naše koupelnové studio v Praze, Brně nebo Ostravě, přijďte se inspirovat velkým množstvím ukázkových řešení a vybrat si vhodný sprchový kout.

Designové sprchové kouty pro intenzivní relaxaci

Hledáte-li inspiraci pro výběr sprchového koutu do vaší nové koupelny, rádi vám doporučíme osvědčené a léty prověřené značky. Pokud si rádi užíváte kvalitu německých výrobků, určitě vás zaujme výrobce sprchových koutů, zástěn i sprchových vaniček Hüppe. Jejich výrobky jsou bez kompromisů a nabízejí design nejvyšší kvality. Zákaznicky oblíbená značka Riho sice pochází z Holandska, ale její výrobní závody se nacházejí u nás. Kromě sprchových koutů a vaniček nabízí hydromasážní a parní systémy – když relaxace, tak pořádná. Klasikou koupelnového vybavení je firma Ravak, při výběru určitě neopomeňte portfolio jejích výrobků, rozšíří vám obzory a přinese spoustu inspirace. Naši zákazníci si oblíbili i značky Jika, Duscholux a AlcaPlast.

Posuňte hranice svého bydlení dál: designové venkovní sprchy

Až vyřešíte dokonalou koupelnu a budete si užívat zaslouženého odpočinku pod masážní sprchou, určitě začnete přemýšlet i o relaxaci venku. Velkou inspirací pro řešení venkovního prostoru jsou designové venkovní sprchy holandského návrháře Lammerta Moermana. Jeho značka JEE-O vyniká minimalistickým a velmi jednoduchým designem. Díky nerezové oceli může být vaše venkovní sprcha v provozu 365 dní v roce. Zastavte se k nám i s vaším architektem, rádi vám venkovní sprchy představíme.

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner