Vodovodní baterie a sprchy

Vodovodní baterie
686 výsledků
686 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

I na detailech záleží, protože dokreslují celek.

Když hledáte vhodné řešení vaší nové koupelny, zaměřujete se především na výběr obkladů, dlažby a pěkné vany či sprchového koutu. Vodovodní baterie většinou nebývají v prvotním hledáčku zájmu zákazníků, přitom právě s vodovodní baterií přijdete do styku nejčastěji. Proto věnujte pozornost výběru funkčního i esteticky příjemného řešení. Inspirovat se můžete fotografiemi výrobků nebo si je přijďte rovnou osahat do našich koupelnových studií v Praze, Brně nebo Ostravě. Naši pečliví odborníci se vám budou rádi věnovat, ukáží vám celé portfolio výrobků a doporučí různá řešení pro rozličné typy koupelen.

Inspirujte se širokým výběrem kvalitních řešení

Předvybrali jsme pro vás ty nejkvalitnější značky vodovodních baterií vhodné pro elegantní a stylové koupelny, ale i hravá řešení ve stylu retro. Nabízíme umyvadlové baterie, vanové baterie, sprchové baterie, dřezové baterie i bidetové baterie. Zvolit můžete nástěnné, stojánkové či podomítkové řešení, ale s tím už si určitě poradí váš manžel nebo projektant či architekt. Naši odborníci vám zase rádi poradí, jak vhodně kombinovat designové obklady se značkovou sanitární technikou a ukáží nejrůznější možnosti. Výběr i radost z používání kvalitního zařízení už ale budou jen a jen vaše.

Víte, jak ušetřit  (za) vodu v koupelně? Poradíme.

Vysoká praktičnost, odzbrojující elegance

U vodovodních baterií konečně nemusíte řešit velikost prostoru nebo to, že vám díky velkorysé kuchyni zbylo na koupelnu méně místa. Zaměřte se především na vaši každodennost a rutinu, pak se jen nechte inspirovat tradičními a osvědčenými značkami vodovodních baterií. Španělský výrobce koupelnových baterií a sprchových setů Tres vás překvapí vizuálně krásnými a technicky velmi moderními bateriemi poskytujícími potřebný komfort. Naše zákaznice se oblíbily i další praktické a velmi krásně provedené značky, například značku Hansgrohe, Ravak, Grohe, Steinberg nebo Jika. Elegantní styl s nádechem luxusu je také na první pohled vidět u italské značky FIMA. Listujte fotografiemi a nechte se inspirovat pro řešení praktické a krásné koupelny.

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner