Koupelnové studio Brno

Hned ve dvou patrech se rozkládá expozice největšího z našich koupelnových studií, showroomu Keraservis v Brně. Na ploše bezmála 630 m2 na vás čekají inspirace a široký sortiment pro dokonalou koupelnu. Prohlédněte si vzorky kvalitních obkladů a dlažeb Atlas Concorde, Cercom, nebo Love Ceramic i sanitu ověřených značek Grohe, Geberit nebo Villeroy & Boch. Navštivte LASTRA centrum s venkovní dlažbou nebo koutek s luxferami. Zeptejte se na cokoliv našich odborných poradců nebo si sjednejte schůzku s našimi designéry a nechte si svoji koupelnu navrhnout od A do Z.

Zjistěte, co na vás čeká v novém showroomu v Brně.

Pojedete-li z centra Brna, od Zvonařky se vydáte ulicí Plotní do Komárova, stále po hlavní, kolem Mariánského náměstí (budova GiTy), projedete křižovatkou Hněvkovského-Sokolova, dále až ke světelné křižovatce Hněvkovského-Kaštanová, za kterou již začíná dálnice D2 na Bratislavu.

Na této křižovatce odbočíte vlevo na ulici Kaštanovou. Pojedete okolo Makra, podjedete dálniční most, minete Lidl po levé straně, dále přejedete malý mostek a odbočíte ostře vpravo na křižovatce u autoservisu.

Vydáte se rovně, kolem Balbínova pramene k rozcestí, kde jsou vjezdy do areálů Agro Tuřany, QPAG a Centrum Kaštanová.

V areálu objedete budovu Ello zprava a již uvidíte naše parkoviště a showroom Keraservis.

Navigovat

Brněnský showroom se nachází v blízkosti autobusové zastávky Ráječek. Jezdí k nám autobusy 40, 48, 63, 109 a 509.

Z centra města je to k nám 11 minut. Po vystoupení z autobusu pokračujte po jeho trase. Za cca 70 m se vydáte vpravo po chodníku, který vede mezi ploty.

Na konci chodníku již uvidíte bránu do Centra bydlení a designu Kaštanová, kde se showroom Keraservis nachází.


Vyhledat spoj

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner