Koupelnové doplňky

Doplňky
449 výsledků
449 výsledků
akce
-25%
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Dokonalost není maličkost, ale najdete ji právě v maličkostech koupelnových doplňků.

Výběr doplňků a příslušenství už je pro zákazníky jen a jen radost. Celá koupelna je už prakticky hotová, nemusí si vybírat mezi bílou a fialovou, a především jasně vědí, jestli to bude romatická koupelna ve stylu provence nebo jemná italská elegantní koupelna. Sanita už je také objednaná, takže zbývá doladit maličkosti a vdechnout koupelně duši. I stylovou a minimalistickou koupelnu je třeba dostatečně vybavit, takže se těšte na výpravu za designovými doplňky. Inspirovat se můžete v našich koupelnových studiích v Praze, Brně a Ostravě. Naše odborníky už zřejmě budete znát z výběru obkladů a dlažeb, proto to bude milé a příjemné setkání.

Vycházejte z návrhu architekta

Ale inspirujte se trendy i širokou nabídkou designových doplňků. S výběrem můžete začít u poliček, košíků, držáků a háčků, potom doladíte pohárky, skleničky a mýdelníky. Základem krásné koupelny jsou zrcátka a zrcadla. A v neposlední řadě přijde čas na praktické věci: madla, zásobníky, dávkovače a značkové čisticí prostředky. Při výběru doplňků a příslušenství můžete vycházet z nabídky stejných značek, od kterých jste si vybrali sanitární zařízení nebo vnést do koupelny svěží dech nové značky a designové řady.

Inspirací vám může být například švédský výrobce Smedbo, který se zaměřuje na koupelnové doplňky výjimečné svou severskou elegancí. Do své koupelny si je pořídil dokonce Jeho Veličenstvo, švédský král, který je vychvaluje, kudy chodí, a tuto značku koupelnových doplňků jen a jen doporučuje. Dále se můžete nechat inspirovat českou firmou NIMCO, která využívá mnoho materiálů pro své výrobky a také si zde můžete vybrat z mnoha podsvícených zrcadel. JIKA je taktéž českou značkou, která má velmi širokou nabídku koupelnového vybavení. Můžete si vybrat koupelnu dle vašich představ a vše tak doladit do toho nejmenšího detailu. Rozhodně ale nesmíme zapomenout na německou značku KEUCO, která si svými moderními designovými doplňky získala mnoho srdcí.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner