Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Podmínky vrácení peněz

Vzhledem k tomu, že objednáváte zboží po internetu a nemáte možnost si jej dobře prohlédnout, může se stát, že dodané zboží není přesně takové, jaké jste si představovali. Proto máte možnost toto zboží bez udání důvodu vrátit zpět se „zárukou vrácení peněz".

Podmínky vrácení peněz

1. Zboží musí být odesláno nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží.

2. Zboží musí být v původním neporušeném obalu a musí obsahovat všechnu původní dokumentaci (návody, upozornění),  které zboží obsahovalo při doručení tak, aby bylo možno jej dále nabízet zákazníkům.

3. Zásilka musí obsahovat doklad o zaplacení a kopii útržku dobírkové nebo balíkové služby.

4. Vráceny Vám budou peníze za zboží, nikoliv za poštovné a balné.

5. Balíky zaslané dobírkou nebudou přijaty.

Kupující - spotřebitel má právo v souladu § 1829 odst. 1 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní ode dne převzetí zboží, pokud byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v případě, že se jedná o smlouvu (uzavřenou pomocí prostředků komunikace na dálku), jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, počíná lhůta pro odstoupení běžet ode dne převzetí poslední dodávky zboží, resp. jde-li smlouvu, jejímž předmětem je pravidelná opakovaná dodávka zboží, počíná lhůta pro odstoupení běžet ode dne převzetí první dodávky zboží). Totéž platí pro smlouvy uzavřené mimo prostor obvyklý pro podnikání prodávajícího. Odstoupení je možné i bez uvedení důvodu.

Bližší informace naleznete v Obchodních podmínkách - V. Odstoupení od smlouvy

 

Odstoupení od smlouvy Keraservis
Formulář odstoupení od kupní smlouvy v PDF

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner