Spolupracujeme

Kaunicův dvůr Slavkov u Brna Tvoříme koupelny v bytovém komplexu Kaunicův dvůr ve Slavkově u Brna.

Nechte si nezávazně poslat vzorky na jeden z našich showroomů a přijďte si sami vybrat a poradit se.
Rezidence Minská, Brno S Moravskou stavební unií spolupracujeme na stavbě rezidence Minská.

Nadstandardní byty a komerční prostory na atraktivní adrese v maximální možné míře přizpůsobené požadavkům klientů. Developerský projekt v oblíbené části Brna, který se vyznačuje nezvykle vysokými parametry bydlení.
Lesní město, Blansko - Češkovice Se společností Picador spolupracujeme na projektu výstavby rodinných domků.

Picador je obytný soubor ležící na dosah jedinečné oblasti Moravského krasu v těsné blízkosti města Blanska. Nabízí prosluněné bydlení obklopené lesy s atraktivním výhledem na rozmanitou krajinu Drahanské vrchoviny.
Zahradní město, Brno - Líšeň Další spolupráce s developerem Picador, komplex rodinných a bytových domů v zelené části Brna - Líšně.

Na samém okraji města Brna, poblíž centra původní zástavby Líšně, je navržen obytný soubor Zahradního města. Projekt Zahradního města splňuje požadavky náročných klientů, kteří chtějí bydlet ve městě, zároveň však touží po domě se zahradou, po klidu a příjemném prostředí.
Obytný soubor Belaria Koliba, Bratislava Spolupracujeme se společností WBA Property Development na výstavbě obytného souboru.

Tento obytný soubor splňuje i ty nejnáročnější kritéria moderního bydlení. Projekt z pera Ing. arch. Petra Moravčíka využívá pozemku bývalých vinic a tím vzniká zajímavé architektonické řešení. Kvalitní materiály, velkoryse řešený prostor, dostatek světla a zeleně - to je Belaria Koliba.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner