Dlažba do koupelen, kuchyní i obýváků

Dlažba
1233 výsledků
1233 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Dlažba do koupelen, kuchyní i obýváků

Dlažby jsou zákaznicky velmi oblíbeným a často poptávaným řešením povrchů s velkým provozem. Díky snadné údržbě jsou oblíbené zejména jako podlahová krytina chodeb a kuchyní. V poslední době si našly cestu do moderních obývacích pokojů a tradičně bývají využívány v koupelnách. Kromě interiérů jsou dlažby vhodným řešením v exteriéru, a to zejména na terasách nebo v prostorách určených pro příjemné posezení s přáteli.

Inspirace pro koupelny: dlažby místo obkladů

Praktické a často používané dlažby v koupelnách rozšířily své pole působnosti. Z podlahy se přesunuly i na stěny. V mnohých elegantních a stylových koupelnách tak najdete dlažbu nejen na podlaze, ale také jako obložení stěn, okolí vany, sprchového koutu i umyvadel. Použití dlažeb na stěny je oblíbené z mnoha důvodů – jejich velkorysé formáty umožňují velmi snadné čištění, protože počet spár je radikálně nižší než u běžných obkladů, třeba ve formátu 20 x 20 cm. Zároveň je materiál dlažeb poněkud silnější a působí tak majestátněji a elegatněji. Obložení koupelny dlažbou je vhodné i pro různé styly koupelen – perfektně se hodí pro koupelnu inspirovanou vintage stylem, ale také pro koupelnu ve stylu provence a své uplatnění by určitě našlo i v retro koupelně.

Designové značky a výjimečná kvalita

Předvybrali jsme pro vás kvalitní designové dlažby světových značek. Nabízíme zákaznicky oblíbené italské dlažby Atlas Concorde, Ragno či Bardelli nebo produkty portugalského výrobce Love. Pokud toužíte po velkoformátové dlažbě, doporučujeme výrobky značek Margres, Laminam a Inalco. Velmi výjimečná je tažená keramická dlažba Ströher nebo italské retro dlažby vyráběné značkou CIR.

Seznamte se s Marvel X, novou sérii obkladů a dlažeb Atlas Concorde v imitaci mramoru.

Nevíte si rady, jak co nejlépe dlažbu vybrat? Připravili jsme pro vás soubor praktických informací, které byste měli o dlažbách vědět.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner