Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Novinka

Vaše vysněná koupelna připravená na dálku

Vaše vysněná koupelna připravená na dálku

Plánujete novou koupelnu a nevíte, jak v době nouzového stavu postupovat? Koupelnu si můžete naplánovat i na dálku. Je to jednoduché. Připravili jsme si pro vás podrobný návod, jak na to.

Naši specialisté na našich pobočkách pracují online. Mohou s vámi komunikovat telefonicky, e-mailem nebo videohovorem prostřednictvím některé z aplikací, které to umožňují ( například Skype, WhatsApp, Viber, Messenger a další). Odvedou stejně precizní práci, jako při osobním kontaktu. Potřebují od vás pouze detailní zadání. Pojďme si shrnout, co je potřeba, abyste si připravili a také to, co můžete očekávat od nás.

CO MUSÍTE UDĚLAT VY:

1/ Poslat půdorys koupelny
NOVOSTAVBA
Postačí poslat plány domu vypracované architektem (půdorys i bokorys/řez) a popsat představu o barvě oken a dveří.

REKONSTRUKCE
Poslat plánek načrtnutý rukou s jednotlivými mírami:
- Zapsat délku stěn a výšku stropu.
- Zakreslit pozice okna, zapsat výšku a šířku okna, výšku parapetu okna, popsat nebo vyfotit barvu oken.
- Zakreslit pozici dveří, otvírání, výšku, šířku a barvu.
- Zaměřit výklenky, sloupy, niky a jiné zvláštnosti.

Koupelna na dalku


2/ Poslat fotky současného stavu
Fotky jsou velmi důležité, pomohu nám udělat si představu o prostoru. Potřebujeme znát světlost , členitost, zvláštnosti, barvy dveří a oken. Nezáleží na kvalitě, fotky nám pouze doplní údaje z půdorysu.

Koupelna na dalku


3/ Poslat obrázky, inspiraci, co se vám líbí
Cokoliv najdete na našich stránkám či na jiných, kde se inspirujete, vše si uložte a pošlete nám. Lépe vás pak pochopíme a nacítíme.

Koupelna na dalku


4/ Popsat, co od koupelny potřebujete a očekáváte
Jaká je vaše představa o tom, co všechno má koupelna obsahovat (vana, pračka, 3 umyvadla…), kolik osob bude koupelnu užívat a k čemu bude koupelna primárně sloužit (hlavní koupelna, koupelna pro děti, koupelna pro hosty)… A podobně…

Koupelna na dalku


5/ Nastínit rozpočet a způsob financování
Jak plánujete projekt financovat? Rozbijeme prasátko… Vezmeme si půjčku… Máme koupelnu v ceně domu u stavební firmy v hodnotě 100.000.- Kč…

6/ Upřesnit termín realizace
Dejte nám vědět, jak jste s projektem daleko. Ještě nemáme základy domu…. Právě jsme vylili podlahy… O prázdninách budeme rekonstruovat, když budou děti u babičky…


CO PRO VÁS UDĚLÁME MY:

1/ Návrh půdorysného uspořádání
2/ Vizualizaci koupelny
3/ Rozpočet s obrázky konkrétních výrobků
4/ Opravnou vizualizaci
5/ Opravný rozpočet s obrázky
6/ Prezentaci materiálů
7/ Objednání a dodání zboží k vám domů
8/ Podklady pro realizační firmu
9/ V případě potřeby zajistíme i realizaci

Koupelna na dalku

Koupelna na dalku

Nejdříve pošleme půdorys či jeho varianty a vy nám potvrdíte vybranou verzi. Následně pro vás vypracujeme 3D vizualizaci vaší vysněné koupelny. Pamatujte na to, že čím podrobnější informace nám zašlete, tím lépe se nám podaří co nejlépe naplnit vaši představu. Než se pustíte do přípravy podkladů, doporučujeme vám podívat se na video, jak běžně probíhá osobní schůzka s klientem.

Určitě vás zajímá, kolik to vše bude stát. Veškerý výše uvedený servis nabízíme za 2500 Kč včetně DPH. V případě zakoupení zboží odpovídajícího zadání vám bude celá částka odečtena.

Kontaktujte nás na obvyklých telefonních číslech nebo mailech. Těšíme se na vaše projekty! Společně to zvládneme i na dálku.

 

Chci koupelnu na dálku


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner