Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

O společnosti

O společnosti

Koupelna je místem, které nám přináší klid a odpočinek. Místem, kde si užíváme každodenní očistu a můžeme být sami sebou. Měla by být dokonalá a respektovat naši osobnost ve všech detailech - právě tak, jak dokonalost chápeme my a jaká je naše podstata. Koupelna je prostor, který navodí uvolňující atmosféru a nechá nás zapomenout na starosti všedního dne.

V Keraservisu si klademe za cíl vytvářet dokonalé koupelny, které právě všechny tyto vlastnosti splňují! Umíme snít a přitom stát nohama na zemi. Našim klientům nabízíme komplexní služby v řešení koupelen - od návrhu po realizaci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s respektem k jeho vkusu, přání a plánovanému rozpočtu.

U nás najdete vybavení pro celou koupelnu - obklady a dlažby, sanitární keramiku, exkluzivní typy mozaiek, doplňky do koupelny, koupelnový nábytek, luxfery, domácí vířivky a wellness i stavební chemii.

Svým zákazníkům nabízíme odborné poradenství našich zkušených specialistů a designérů. Na showroomech v Praze, Brně a Ostravě o celkové rozloze téměř 1700 m2 s vámi vše detailně zkonzultujeme a naplánujeme, navíc se můžete inspirovat množstvím vzorových koupelen a koupelnového vybavení, vše si zblízka prohlédnout a osahat. Na Slovensku nás můžete kontaktovat prostřednictvím kanceláře v Bratislavě.

Zhmotnění vašeho koupelnového snu v dokonalou koupelnu je posláním a přáním všech zaměstnanců Keraservisu.


Naše hodnoty

Náš tým

Každá společnost je definována právě lidmi, kteří jsou její součástí. A právě v návaznosti na tohle rčení se v Keraservisu můžete setkávat s lidmi, kteří jsou opravdu odborníky na svém místě. Někteří jsou tady již od prvopočátků firmy.

S našimi specialisty se můžete spolehnout na odbornost, ale také na lidský přístup - díky tomuto přístupu může vzniknout koupelna, která odpovídá přesně vašim potřebám.

Náš tým

Historie

2020

V tomto roce Keraservis slaví 20 let od svého založení. V červnu se otevřel veřejnosti nový showroom v Ostravě v ulici Krmelínská. V showroomech v Praze a Brně se neustále pracuje na budování nových designových koupelnových kójí, kde každý klient může najít inspiraci pro svou dokonalou koupelnu. V areálu Centra bydlení a designu Kaštanová v Brně vzniklo nové centrum venkovních dlažeb.

2018

Prostory pražského showroomu Keraservis se rozšiřují a ze Studia Sokolovská vzniká Centrum bydlení a designu Křižíkova. Zákazníci zde mohou získat vše pro bydlení na jednom místě - od cihel a podlah přes koupelnu až po sedací soupravu nebo venkovní pergolu. V srdci pražského Karlína tak vznikl unikátní a inspirující prostor - a Keraservis byl u toho.

2015

Po dvou letech práce se slavnostně otevírá Centrum bydlení a designu Kaštanová v Brně. Keraservis, který na stejné adrese již 15 let působil, je samozřejmě součástí! Jeho showroom se rozrostl o další prostory a především je tak umožněn zákazníkům komfort řešení nového bydlení z jednoho místa. Od hrubé stavby po detaily interiérů. Keraservis nabízí služby projektového manažera, a proto se zákazník nemusí obávat strastí a dlouhých procesů, které realizace může přinášet - stačí se svěřit do rukou odborníka z Keraservis a ten pro něj vše zařídí. Tak jako v Brně se tento rok oslavovalo, tak i Praha na sebe nenechala čekat. A v roce 2015 se v Praze otvíralo Studio Sokolovská, jehož součástí se stala také pražská pobočka Keraservis.

2014

Rok se s rokem sešel a přišel čas i na další otevření pobočky - v tomto roce konkrétně v Ostravě. Showroom nabízí celkem 14 inspiračních kójí koupelen, takže si zde může najít každý své.

2013

Po mnoha letech v oboru a vydobytí si svého místa na trhu Keraservis přistupuje k dalšímu kroku. Zakládá společnost Keraservis Group a.s., která převzala veškeré obchodní aktivity společnosti Keraservis s.r.o. a tím došlo k rozdělení činností na část obchodní a realizační. Keraservis s.r.o. se nyní soustřeďuje výhradně na zajišťování náročnějších montáží vybraných produktů, luxfer, podlahovin a také exkluzivních typů mozaiek s důrazem na vysokou odbornost provedené práce a maximální kvalitu. Keraservis Group a.s. zajišťuje obchod a distribuci zboží v rámci celé skupiny.

2009

Potenciál řešení koupelen na sebe nenechává dlouho čekat a v roce 2009 Keraservis rozšiřuje svou nabídku o produkty sanitární keramiky, podlahovin a koupelnového vybavení. Dostává se tam k možnosti řešení celé koupelny - od podlahy až po funkční dekorace. Zároveň v tomto roce Keraservis spouští svoji novou službu BathDesign. Ta se zabývá návrhem a vizualizací interiérů - zákazník si tak může své sny prohlédnout v 3D vizualizaci.

2005

A v roce 2005 rozšiřuje nabídku o obklady a dlažby, převážně z Itálie a Španělska. Vybírány jsou značky, které prezentují nejen prvotřídní kvalitu ale zároveň definují aktuální designové trendy. Zároveň se nabídka rozrůstá o další významnou kategorii - skleněné tvárnice neboli luxfery. Především v rámci distribuce luxfer si Keraservis udržuje své místo jedničky v distribuci na českém i slovenském trhu. Rok 2005 je pro Keraservis zároveň dalším významným milníkem. Své služby dále rozšiřuje a tak otevírá svou druhou pobočku - v Praze.

2000

Své počátky společnost Keraservis datuje od roku 2000, kdy v Brně na Kaštanové vznikla pobočka zaměřující se na prodej stavební chemie a dalšího příslušenství. Postupem času si společnost našla své stálé zákazníky, kteří by ovšem uvítali nabídku i z další oblasti - obkladů a dlažeb. Na tento podnět také Keraservis reagoval...

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner