Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

O společnosti

O společnosti

Koupelna je místem, které přináší klid, odpočinek a zároveň nám umožňuje být sami sebou. Proto by právě tento relaxující prostor měl být přímým ztělesněním osoby, která se v něm pohybuje. Od podlahy po dekorace. Prostor, který navodí uvolňující atmosféru a nechá člověka zapomenout na všechno špatné...
Společnost Keraservis si klade za cíl vytvářet koupelny, které právě všechny tyto vlastnosti splňují! Keraservis nabízí komplexní služby v řešení koupelen - od návrhu po realizaci. Je významným dodavatelem obkladů a dlažeb, sanitárního zařízení, luxfer i stavební chemie. Svou nabídku obnovuje v návaznosti na nejnovější světové trendy, ale zároveň umí nabídnout i ověřené kvalitní produkty v rámci tuzemské výroby i zahraničních dodavatelů.
Svým zákazníkům nabízí odborné poradenství na showroomech v Praze, Brně a Ostravě. V showroomech, které celkově dosahují rozlohy 1 400 m2, inspiruje realizovanými kójemi koupelen, kde si zákazníci mohou vybraný produkt vyzkoušet a prohlédnout na vlastní oči. Svým zákazníkům Keraservis představuje cenově dostupnou kvalitu, kterou si může dopřát kdokoli. Na Slovenském trhu společnost Keraservis své služby nabízí prostřednictvím kanceláře v Bratislavě.
Zhmotnění koupelnového snu - to je cílem společnosti Keraservis.

Naše hodnoty

Náš tým

Každá společnost je definována právě lidmi, kteří jsou její součástí. A právě v návaznosti na tohle rčení se v Keraservis můžete setkávat s lidmi, kteří jsou opravdu odborníky na svém místě. Někteří jsou tady již od prvopočátků firmy.
S našimi specialisty se můžete spolehnout na odbornost ale také na lidský přístup - díky tomuto přístupu může vzniknout koupelna, která odpovídá přesně vašim potřebám.

Náš tým

Historie

2018

Prostory pražského showroomu Keraservis se rozšiřují a ze Studia Sokolovská vzniká Centrum bydlení a designu Křižíkova. Zákazníci zde mohou získat vše pro bydlení na jednom místě - od cihel a podlah přes koupelnu až po sedací soupravu nebo venkovní pergolu. V srdci pražského Karlína tak vznikl unikátní a inspirující prostor - a Keraservis byl u toho.

2015

Po dvou letech práce se slavnostně otevírá Centrum bydlení a designu Kaštanová v Brně. Keraservis, který na stejné adrese již 15 let působil, je samozřejmě součástí! Jeho showroom se rozrostl o další prostory a především je tak umožněn zákazníkům komfort řešení nového bydlení z jednoho místa. Od hrubé stavby po detaily interiérů. Keraservis nabízí služby projektového manažera, a proto se zákazník nemusí obávat strastí a dlouhých procesů, které realizace může přinášet - stačí se svěřit do rukou odborníka z Keraservis a ten pro něj vše zařídí. Tak jako v Brně se tento rok oslavovalo, tak i Praha na sebe nenechala čekat. A v roce 2015 se v Praze otvíralo Studio Sokolovská, jehož součástí se stala také pražská pobočka Keraservis.

2014

Rok se s rokem sešel a přišel čas i na další otevření pobočky - v tomto roce konkrétně v Ostravě. Showroom nabízí celkem 14 inspiračních kójí koupelen, takže si zde může najít každý své.

2013

Po mnoha letech v oboru a vydobytí si svého místa na trhu Keraservis přistupuje k dalšímu kroku. Zakládá společnost Keraservis Group a.s., která převzala veškeré obchodní aktivity společnosti Keraservis s.r.o. a tím došlo k rozdělení činností na část obchodní a realizační. Keraservis s.r.o. se nyní soustřeďuje výhradně na zajišťování náročnějších montáží vybraných produktů, luxfer, podlahovin a také exkluzivních typů mozaiek s důrazem na vysokou odbornost provedené práce a maximální kvalitu. Keraservis Group a.s. zajišťuje obchod a distribuci zboží v rámci celé skupiny.

2009

Potenciál řešení koupelen na sebe nenechává dlouho čekat a v roce 2009 Keraservis rozšiřuje svou nabídku o produkty sanitární keramiky, podlahovin a koupelnového vybavení. Dostává se tam k možnosti řešení celé koupelny - od podlahy až po funkční dekorace. Zároveň v tomto roce Keraservis spouští svoji novou službu BathDesign. Ta se zabývá návrhem a vizualizací interiérů - zákazník si tak může své sny prohlédnout v 3D vizualizaci.

2005

A v roce 2005 rozšiřuje nabídku o obklady a dlažby, převážně z Itálie a Španělska. Vybírány jsou značky, které prezentují nejen prvotřídní kvalitu ale zároveň definují aktuální designové trendy. Zároveň se nabídka rozrůstá o další významnou kategorii - skleněné tvárnice neboli luxfery. Především v rámci distribuce luxfer si Keraservis udržuje své místo jedničky v distribuci na českém i slovenském trhu. Rok 2005 je pro Keraservis zároveň dalším významným milníkem. Své služby dále rozšiřuje a tak otevírá svou druhou pobočku - v Praze.

2000

Své počátky společnost Keraservis datuje od roku 2000, kdy v Brně na Kaštanové vznikla pobočka zaměřující se na prodej stavební chemie a dalšího příslušenství. Postupem času si společnost našla své stálé zákazníky, kteří by ovšem uvítali nabídku i z další oblasti - obkladů a dlažeb. Na tento podnět také Keraservis reagoval...

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner