Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Koupelnové studio Ostrava

Vše od těch nejkvalitnějších produktů po profesionální služby najdete v našem severomoravském showroomu, Keraservis Ostrava. Přijďte se inspirovat expozicí 14 unikátních kójí se sanitou ověřených značek FimaGroheDuscholuxLaufen nebo Villeroy & Boch. Prohlédněte si vzorky retro obkladů a dlažeb Equipe i designové velkoformátové obklady a dlažbu italské firmy Atlas Concorde. Poraďte se s našimi specialisty, kteří vám rádi pomohou s výběrem jednotlivých kousků nebo vám koupelnu rovnou navrhnou na míru. Navštivte nás od pondělí do pátku nebo si sjednejte schůzku online. 

Přečtete si více o našem showroomu v Ostravě.

Kontakt
Krmelínská 780/2
702 00 Ostrava - Hrabová
Po - Pá: 9:00 - 17:00
So: zavřeno
Mimo otevírací dobu po tel.domluvě.
Pojedete-li z centra Ostravy, vydáte se do městské části Hrabová po ulici Místecká. Vyjedete sjezdem Hrabová - Klimkovice (v blízkosti Makra). Pokračujte na kruhový objezd. Vyjeďte 2. výjezdem na ulici Krmelínská.

Pokračujte rovně asi 450 m k showroomu Keraservis, který se nachází po levé straně.

Navigovat

Ostravský showroom se nachází v blízkosti autobusové zastávky Hrabůvka, Benzina. Jezdí k nám autobusy 27, 35, 39, 41, 48, 55, 77 a 78.

Po vystoupení z autobusu vyjděte na souběžnou ulici s hlavní cestou (ulicí Místeckou). Dejte se doleva a pokračujte pořád rovně ulicí Krmelínskou. Po cca 250 m uvidíte po pravé straně showroom Keraservis.


Vyhledat spoj

Lidé

Mgr. Markéta Hlochová
MANAŽERKA POBOČKY OSTRAVA
Bc. Radovan Komár
PROJEKTOVÝ MANAŽER

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner