Stavební chemie

Stavební chemie
34 výsledků
2 varianty
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Stavební chemie: základ každé stavební realizace.

I když při výběru obkladů a dlažeb málokdo z nás přemýšlí o tom, čím je přilepí na zeď a jak je vyspárují, kvalitní stavební chemie tvoří základ každé kvalitně provedené koupelny. Poctivou řemeslnou práci ve spojení s prvotřídní stavební chemií bude stačit jen dotvořit doplňky a vdechnout tak koupelně život a styl. Teprve stavební chemie totiž vytvoří z pouhého materiálu opravdový domov. 

Na kvalitě záleží

Pokud si vyberete moderní velkoformáty nebo realizujete stylovou a elegantní koupelnu za použití dlažby na stěny, jsou kvalitní lepidla základem poctivě odvedené realizace. Doporučujeme začínat od kvalitní hydroizolace a s výběrem malt a lepidel se poradit s odborníky, protože každý výrobek je určen pro trochu jiný typ realizace. Pro hůře pojivé podklady doporučujeme adhezní můstky, proti vlhkosti účinnou impregnaci a důkladnou izolaci a pro vlhká prostředí jsou určeny silikonové tmely. Nivelační stěrka spolehlivě srovná každou podlahu, zatímco ochranný nátěr pomůže udržet povrch jako nový i při silném vlivu okolních podmínek. A až budete vybírat spárovací tmel, můžete se těšit: prakticky vše už je za vámi.

Značky Ceresit a Mapei

Protože víme, že řemeslná práce je stejně důležitá jako krásné designové obklady, doporučujeme našim zákazníkům pro realizace firmy a řemeslníky, s nimiž máme přímé zkušenosti. Pokud si vyberete obklady či dlažbu v našich koupelnových studiích v Praze, Brně či Ostravě, obraťte se na naše odborníky a zeptejte se jich na jejich zkušenosti s různými realizačními firmami. Protože se k nám zákazníci sjíždějí z celé České republiky, můžeme často doporučit i firmy mimo náš region. Zároveň vám rádi doporučíme vhodnou chemii pro obklady a dlažby, pro pružné a textilní krytiny, pro dřevěné podlahy, stavebnictví i pro nátěry a stěrky. Pokud se do výběru chcete pustit sami, začněte značkami Ceresit a Mapei.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner