Důležité sdělení:
Vážení klienti, v souladu s aktuálním nařízením vlády jsou naše showroomy od 4.1.2020 otevřeny v omezeném režimu. Více informací v sekci NOVINKY.

Služby

Řešení koupelen od A do Z Chystáte se na realizaci či rekonstrukci koupelny, ale nevíte kde začít? Jestli první vybrat barvy a poté materiály nebo naopak? Nemusíte se ničeho bát, s našimi odborníky získáte nejen odborného rádce, ale především i průvodce, který vás cestou za vaší novou koupelnou provede. V krátkém videu se můžete sami přesvědčit, jak taková spolupráce vypadá a jak probíhá.
3d návrhy koupelen Návrh koupelny zpracujeme precizně a s obrovským citem pro detail. Budeme vycházet především z vašich potřeb a přání.
Konzultace s architektem Svěřte svou realizaci zkušenému architektovi, který navrhne prostory s důrazem na vaše potřeby a přání. Pomůže s vhodným řešením pro menší koupelny či atypické prostory, velkorysým koupelnám naopak dodá nádech luxusu a vyjímečnosti.
Nechte si poslat vzorek na showroom Rozhodujete se mezi několika produkty a nejste si jisti, jak vypadají ve "světle koupelny?" Nechte si nezávazně poslat vzorky na jeden z našich showroomů a přijďte si sami vybrat a poradit se.
Montážní služby Při realizaci koupelen spolupracujeme s ověřenými montážními firmami v různých lokalitách v rámci ČR. Doporučíme vám je s ohledem na velikost a typ zakázky.
Spolupracujeme V rámci našich služeb nabízíme i komplexní možnosti řešení projektů. Ať už potřebujete realizovat kompletně vybavené koupelny v hotelovém komplexu nebo dodat obklady či dlažbu do nového obchodního centra. Jsem pro vás partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner