Služby

Řešení koupelen od A do Z Chystáte se na realizaci či rekonstrukci koupelny, ale nevíte kde začít? Jestli první vybrat barvy a poté materiály nebo naopak? Nemusíte se ničeho bát, s našimi odborníky získáte nejen odborného rádce, ale především i průvodce, který vás cestou za vaší novou koupelnou provede. V krátkém videu se můžete sami přesvědčit, jak taková spolupráce vypadá a jak probíhá.
3D návrhy koupelen Umíte si dopředu představit, jak vlastně bude vypadat vaše nová koupelna, až bude hotová? Pokud je to pro vás obtížné, nemusíte se s tím trápit. Připravíme vám názornou 3D vizualizaci. Pracujeme precizně a s obrovským citem pro detail. Vycházíme především z vašich přání a potřeb, ale také z našich dlouhodobých zkušeností a znalostí.
Konzultace s architektem Svěřte svou realizaci zkušenému architektovi, který navrhne prostory s důrazem na vaše potřeby a přání. Pomůže s vhodným řešením pro menší koupelny či atypické prostory, velkorysým koupelnám naopak dodá nádech luxusu a vyjímečnosti.
Vaše vysněná koupelna na dálku Naši specialisté na našich pobočkách pracují také online. Mohou s vámi komunikovat telefonicky, e-mailem nebo videohovorem prostřednictvím některé z aplikací, které to umožňují ( například Skype, WhatsApp, Viber, Messenger a další). Odvedou stejně precizní práci, jako při osobním kontaktu.
Montážní služby Při realizaci koupelen spolupracujeme s ověřenými montážními firmami v různých lokalitách v rámci ČR. Doporučíme vám je s ohledem na velikost a typ zakázky.
Spolupracujeme V rámci našich služeb nabízíme i komplexní možnosti řešení projektů. Ať už potřebujete realizovat kompletně vybavené koupelny v hotelovém komplexu nebo dodat obklady či dlažbu do nového obchodního centra. Jsem pro vás partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner