Služby

Řešení koupelen od A do Z Chystáte se na realizaci či rekonstrukci koupelny, ale nevíte kde začít? Jestli první vybrat barvy a poté materiály nebo naopak? Nemusíte se ničeho bát, s našimi odborníky získáte nejen odborného rádce, ale především i průvodce, který vás cestou za vaší novou koupelnou provede. V krátkém videu se můžete sami přesvědčit, jak taková spolupráce vypadá a jak probíhá.
3D návrhy koupelen Umíte si dopředu představit, jak vlastně bude vypadat vaše nová koupelna, až bude hotová? Pokud je to pro vás obtížné, nemusíte se s tím trápit. Připravíme vám názornou 3D vizualizaci. Pracujeme precizně a s obrovským citem pro detail. Vycházíme především z vašich přání a potřeb, ale také z našich dlouhodobých zkušeností a znalostí.
Konzultace s interiérovým designérem Svěřte svou realizaci zkušenému interiérovému designérovi, který navrhne prostory s důrazem na vaše potřeby a přání. Pomůže s vhodným řešením pro menší koupelny či atypické prostory, velkorysým koupelnám naopak dodá nádech luxusu a vyjímečnosti.
Koupelna krok za krokem Připravili jsme pro vás podrobného průvodce na cestu k dokonalé koupelně. Dozvíte se, jaké kroky je potřeba udělat, abyste se na ní neztratili. Ať už plánujete novou koupelnu nebo chystáte rekonstrukci, vždy je dobré vědět, co vás čeká.
Vaše vysněná koupelna na dálku Naši specialisté na našich pobočkách pracují také online. Mohou s vámi komunikovat telefonicky, e-mailem nebo videohovorem prostřednictvím některé z aplikací, které to umožňují ( například Skype, WhatsApp, Viber, Messenger a další). Odvedou stejně precizní práci, jako při osobním kontaktu.
Montážní služby Při realizaci koupelen spolupracujeme s ověřenými montážními firmami v různých lokalitách v rámci ČR. Doporučíme vám je s ohledem na velikost a typ zakázky.
Spolupracujeme V rámci našich služeb nabízíme i komplexní možnosti řešení projektů. Ať už potřebujete realizovat kompletně vybavené koupelny v hotelovém komplexu nebo dodat obklady či dlažbu do nového obchodního centra. Jsem pro vás partnerem, na kterého se můžete spolehnout.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner