Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek
798 výsledků
798 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Atmosféru celé koupelny pomůže doladit koupelnový nábytek.

Koupelna toho musí pojmout opravdu hodně, a ne všechno chcete vystavovat na poličkách či na vaně, proto se vyplatí při výběru koupelnového nábytku přemýšlet o důmyslné kombinaci uzavřených skříněk a otevřených poliček. Ve stylové a elegantní koupelně by se nemusel povalovat fén a desítky flakonků, krabiček a štětců k rannímu líčení. Připravili jsme pro vás skutečně velký výběr kvalitního koupelnového nábytku, který vtiskne vaší koupelně styl a krásně doplní pečlivě vybírané obklady a dlažbu

Rozmanitá řešení pro různé typy koupelen

Vybrali jsme pro vás celou řadu koupelnového nábytku, který považujeme za velmi kvalitní a věříme, že vám bude dobře sloužit celou řadu let. Přijďte se inspirovat do našich koupelnových studií v Praze, Brně i Ostravě, kde si můžete prohlédnout tradiční skříňky pod umyvadla, horní i dolní skříňky, oblíbené zrcadlové skříňky nebo vysoké skříňky, které pomohou malým koupelnám, v nichž byste chtěli velké množství věcí. Mezi stálice koupelnového nábytku patří značky Villeroy & Boch, Ravak, Laguna a Jika.

Designový koupelnový nábytek, třeba i na míru

Pro malé koupelny i koupelny v podkroví doporučujeme zvážit koupelnový nábytek na míru. Bude přesně odpovídat vašemu návrhu koupelny i 3D vizualizaci, zapadne do prostoru jako ulitý a nebudete muset dělat kompromisy. Ani o centimetr. Prohlédněte si českého výrobce koupelnového nábytku Le Bon, jehož předností je právě zakázková výroba na míru. Nábytek navrhne podle vašich představ nebo může realizovat přesný návrh vašeho architekta. Inspirovat se můžete také českou značkou Timera, která vyrábí nábytek z hliníkových eloxovaných profilů, nerezu a lakovaného skla. Firma Timera nabízí zakázkovou výrobu podle vašeho přání i sériový koupelnový nábytek. Až budete procházet fotografie a hledat potřebnou inspiraci, určitě si pro hlédněte i holandskou značku Riho – kromě koupelnového nábytku nabízí i vany, sprchové kouty i hydromasážní a parní systémy, takže můžete celou koupelnu sladit do jednoho tónu. Krásně a stylově.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner