WC, toalety a moduly

WC a moduly
257 výsledků
257 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Kvalita a praktičnost pro často navštěvovaná místa - vyberte si správnou toaletu.

Každý zákazník má o toaletě a pohodlném pobytu na ní jinou představu, proto nabízíme poměrně široké portfolio opravdu kvalitních a designových značek. Vybíráme pro vás jenom takové toalety, které bychom si pořídili domů sami. Prohlédnout si můžete tradiční stojící toalety, toalety závěsné i kombi. Vkusně vybraná toaleta tak jen příjemně doplní vaši stylovou a elegantní koupelnu.

Široký výběr osvědčených značek

V našem portfoliu najdete velké množství kvalitních značek toalet, které můžeme jen vřele doporučit. Prohlédněte si produkty tradičního německého výrobce Villeroy & Boch, známého českého Ravaku, zákaznicky oblíbeného Hansgrohe, řešení Ideal Standard, značku Geberit nebo Scarabeo. Doporučujeme se inspirovat luxusní toaletou Geberit AquaClean, která je kombinací toalety a bidetu či inovativním klozetem značky Villeroy & Boch, jehož právem nazývají šampionem v hygieně.

Víte, jak ušetřit  (za) vodu v koupelně? Poradíme.

Tato řešení jsou velmi vhodná pro malou koupelnu nebo koupelnu v podkrovním prostoru, kde šetříte každý centimetr. Stačí stisknout tlačítko a vysune se integrovaná sprška zabudovaného bidetu, kterou ocení jak malé děti, tak starší lidé. Teplá voda nabízí velmi důkladnou, ale přitom jemnou očistu, po které se budete cítit svěže. Zajímavé je i portfolio německého výrobce inteligentních technologií pro koupelnu a domácnost společnosti TECE. Zaměřte se především na unikátní předstěnové WC moduly TECElux s pohledovou stranou z mléčného skla. Navštivte nás i se svým architektem, rádi vás provedeme celým showroomem a ukážeme nejrůznější řešení sanitární techniky.

 

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner