Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že dne 8. 12. 2023 bude showroom Praha od 12:00showroom Brno od 14:00 z provozních důvodů UZAVŘEN.

Dne 9. 12. 2023 bude showroom Praha UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Dekorativní panel pro umyvadlovou skříňku Gustavsberg NAUTIC 92, olivové dřevo

Gustavsberg

  • barva: olivové dřevo
  • rozměr: 86,7×8,5 cm
  • hmotnost: 1 kg

Další varianty produktu

Dekorativní panel pro umavydlovou skříňku Gustavsberg NAUTIC v olivovém provedení.

Koupelnový nábytek Gustavsberg NAUTIC je k dispozici ve dvou provedeních: v dekoru olivového dřeva a v bílém lesku. Přední čela i boky jsou ve stejné barvě. Vyjimkou je nábytek v bílém lesku, který má boky v bílém matu. Veškeré povrchy a všechny spoje jsou navrženy tak, aby dlouhodobě odolávaly vlhkosti. Panty dvířek a zásuvek jsou dodávány se zpomalovači dojezdů. Podumyvadlové skříňky jsou vhodné pro nábytková umyvadla řady Nautic. Výhodou je, že nábytek je dodáván již smontovaný, stačí zavěsit na zed'a je hotovo. 

  • barva: olivové dřevo
  • rozměr: 86,7×8,5 cm
  • hmotnost: 1 kg

O tom, že cesta do budoucnosti vede přes minulost, svědčí více než stoosmdesátiletá tradice švédské společnosti GUSTAVSBERG, předního skandinávského výrobce sanitární keramiky, armatur a koupelnového vybavení, člena proslulé mateřské skupiny Villeroy & Boch AG Group. Díky firemní filosofii, vyznávající hodnoty jako jsou vysoká kvalita, krása a originalita skvělého designu, preciznost provedení výrobků a praktičnost jejich užívání, podpořené neustálými výrobkovými i technologickými inovacemi a zkušenostmi z letité praxe, získal Gustavsberg rozhodující postavení na švédském i světovém trhu a stal se významným oborovým lídrem, který nastoluje nové, všemi respektované trendy.

 

Produkt je nyní nabízen ve slevě. Nepropásněte tuto jedinečnou možnost zakoupit si jej za cenu, která se již nemusí opakovat.

Kód produktu: A67290FH
Kategorie: Koupelnový nábytek
Výrobce: Gustavsberg
Hmotnost: 2 kg
Barva: Bílá
Rozměr: 86,7×8,5
Baleno po: 1 ks

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner