Sprchová zástěna čtvrtkruhová 100 x 100 cm Gustavsberg NAUTIC KR100, elox-lesk (L+P)

Gustavsberg

  • rozměry: 100 × 100 cm
  • nastvení:  98-100,5 cm
  • hmotnost: 65 kg

Čtvrtkruhová sprchová zástěna Gustavsberg NAUTIC s jasnými subtilními liniemi se díky svému zaoblenému tvaru přednostně hodí do menších koupelen, kde je třeba šetřit místem. Zcela nová koupelnová řada Nautic byla vytvořena švédskými designéry Myra Industriell Design. Ovšem nápady pocházejí od Vás - uživatelů. výsledkem je nejinspirativnější koupelnová řada, kterou jsme dosud vyvinuli. Vyniká čistými liniemi, vysokou kvalitou použitých materiálů a unikátním řešením pro snadnou údržbu.
  • rozměry: 100 × 100 cm
  • nastvení:  98-100,5 cm
  • hmotnost: 65 kg

O tom, že cesta do budoucnosti vede přes minulost, svědčí více než stoosmdesátiletá tradice švédské společnosti GUSTAVSBERG, předního skandinávského výrobce sanitární keramiky, armatur a koupelnového vybavení, člena proslulé mateřské skupiny Villeroy & Boch AG Group. Díky firemní filosofii, vyznávající hodnoty jako jsou vysoká kvalita, krása a originalita skvělého designu, preciznost provedení výrobků a praktičnost jejich užívání, podpořené neustálými výrobkovými i technologickými inovacemi a zkušenostmi z letité praxe, získal Gustavsberg rozhodující postavení na švédském i světovém trhu a stal se významným oborovým lídrem, který nastoluje nové, všemi respektované trendy.

 

Produkt je nyní nabízen ve slevě. Nepropásněte tuto jedinečnou možnost zakoupit si jej za cenu, která se již nemusí opakovat.

Kód produktu: UDW1010NAU164W-61
Kategorie: Sprchové kouty
Výrobce: Gustavsberg
Hmotnost: 65 kg
Rozměr: 100x100
Barva: Chrom
Typ skla: Čiré
Baleno po: 1 ks

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner