Vana klasická Kaldewei Saniform Plus 170x70 cm, bílá

Kaldewei

Praktická koupací vana pro jednu osobu s odtokem v nohách.

Rozměr 170 × 70 × 41 cm.

Ocelová vana nabízí vysokou kvalitu a praktické vlastnosti.

Vana Kaldewei Saniform Plus je vyrobena ze smaltované oceli 3,5 mm s celoplošnou povrchovou úpravou Antislip, takže získáíte kvalitní produkt s bezpečnostními prvky, které se v koupelně vždy hodí.

SANIFORM PLUS
Některé tvary se stávají součástí každodenního života. Model SANIFORM PLUS, který je určen pro jednu osobu a jehož odpad je umístěn na konci, je jednou z tradičních van navržených tak, aby vyhovovaly lidskému tělu a přitom vypadaly pohledně v každé koupelně.

Celoplošný Antislip
Protiskluzová úprava celoplošný antislip významně zvyšuje jistotu při pohybu ve vaně, umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Doporučujeme ji zejména pro děti a starší nebo méně pohyblivé osoby a pro ubytovací zařízení. Celoplošný antislip, jehož základem je křemenný písek, je pevně spojen se smaltovaným povrchem van (smaltovanou ocelí Kaldewei 3,5 mm) díky výpalu při teplotě nad 800 °C. Strukturovaný povrch z natrvalo vpálené křemenopísčité směsi. Vyniká mimořádnou trvanlivostí a snadnou údržbou. A není jen absolutně hygienický, ale vydrží i po celou dobu životnosti vany. Celoplošný antislip je vždy bílý, bez ohledu na barvu vany nebo sprchové vaničky. Tato položka se objednává zvlášť ke konkrétní vybrané vaně.

 

Jedná se o výprodej ze showroomu Brno.

Produkt je prodáván jak stojí a leží.

 

Výrobce Kaldewei:

Výrobky značky Kaldewei jsou synonymem pro smaltovanou sanitu. Ocel a sklo vytváří synergickou kombinaci materiálů, které spolu, ač každý jiný, tvoří dokonalo symbiózu. Pevná ocel s dobrou tvarovatelností je chráněna tenkou vrstvou smaltu (křemičitá tavenina přesně na hranici mezi porcelánem a sklem) před chemickými a tepelnými účinky. Smaltované vany, sprchové vaničky a umyvadla Kaldewei se dobře udržují, jsou odolné proti poškrábání a tím i hygienické. Vyberte si Kaldewei do vaší koupelny.

Kód produktu: 363-1-vyprodej
Kategorie: Obdélníkové vany
Výrobce: Kaldewei
Hmotnost: 48 kg
Stav: Vyřazeno
Baleno po: 1 ks

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner