Vysoká skříňka 180 cm levá Gustavsberg NAUTIC, 2 dveře a 1 zásuvka, panty vlevo, vysoký lesk, bílá

Gustavsberg

  • barva: bílá
  • rozměr: 40×33,9×180 cm
  • hmotnost: 36 kg

Vysoká skříňka 180 cm levá Gustavsberg NAUTIC s 2 dveřmi a 1 zásuvkou, panty vlevo, v bílém provedení.

Koupelnový nábytek Gustavsberg NAUTIC je k dispozici ve dvou provedeních: v dekoru olivového dřeva a v bílém lesku. Přední čela i boky jsou ve stejné barvě. Vyjimkou je nábytek v bílém lesku, který má boky v bílém matu. Veškeré povrchy a všechny spoje jsou navrženy tak, aby dlouhodobě odolávaly vlhkosti. Panty dvířek a zásuvek jsou dodávány se zpomalovači dojezdů. Podumyvadlové skříňky jsou vhodné pro nábytková umyvadla řady Nautic. Výhodou je, že nábytek je dodáván již smontovaný, stačí zavěsit na zed'a je hotovo. 

  • barva: bílá
  • rozměr: 40×33,9×180 cm
  • hmotnost: 36 kg

O tom, že cesta do budoucnosti vede přes minulost, svědčí více než stoosmdesátiletá tradice švédské společnosti GUSTAVSBERG, předního skandinávského výrobce sanitární keramiky, armatur a koupelnového vybavení, člena proslulé mateřské skupiny Villeroy & Boch AG Group. Díky firemní filosofii, vyznávající hodnoty jako jsou vysoká kvalita, krása a originalita skvělého designu, preciznost provedení výrobků a praktičnost jejich užívání, podpořené neustálými výrobkovými i technologickými inovacemi a zkušenostmi z letité praxe, získal Gustavsberg rozhodující postavení na švédském i světovém trhu a stal se významným oborovým lídrem, který nastoluje nové, všemi respektované trendy.

 

Produkt je nyní nabízen ve slevě. Nepropásněte tuto jedinečnou možnost zakoupit si jej za cenu, která se již nemusí opakovat.

Kód produktu: A67300CW
Kategorie: Koupelnové skříňky
Výrobce: Gustavsberg
Hmotnost: 36 kg
Barva: Bílá
Rozměr: 180
Baleno po: 1 ks

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner