3D obklady

3D obklady
75 výsledků
88 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Nechte se unést unikátností 3D obkladů! Nejen pohledem ale i dotykem se můžete nechat okouzlit těmito obklady v koupelně nebo i jiných prostorách. Tyto obklady totiž svůj název “3D” nezískaly pouhou iluzí. Na svém povrchu mají opravdu různé tvary a záhyby, které evokují pocit, jakoby se celá stěna pohybovala.

Vlnky nebo květiny?

Můžete vybírat z desítek druhů 3D obkladů - tvary a linie různých druhů vlnek, květin nebo třeba i vloček či vzoru lana. A zrovna tady platí, že čím větší máte obloženou plochu, tím lépe tento obklad vynikne. Celá stěna chodby, která jakoby se kroutila přímo pod vaším pohledem? Sprchový kout, který vypadá, že každou chvíli v něm vypukne sněhová bouře? S 3D obklady může vaše představivost jet na plné obrátky!

Trend, který se zrodil v Itálii

Atlas Concorde - to je společnost, která se pod tyto úžasné obklady může podepsat. Je to značka, která se za svá léta působení stala téměř synonymem pro kvalitní obklady a dlažby. A i díky svému jménu se jim podařilo tyto obklady o rozměrech 40 x 80 cm dostát tak skvělému designovému trendu.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner