Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Akční nabídka WC s bidetovou sprškou Laufen Cleanet

Akční nabídka WC s bidetovou sprškou. Keraservis.

Dokonalá hygiena, chytré ovládání, ekologický přístup a skvělý design – mluvíme o WC Cleanet Navia a WC Cleanet Riva s bidetovou sprškou značky Laufen. Nyní si můžete pořídit tyto bidetovací toalety včetně sedátka v setu s podomítkovým modulem a splachovacím tlačítkem za skvělou cenu. A k tomu dostanete jako dárek přenosný reproduktor nebo pánské či dámské SMART hodinky

Toalety s bidetovou sprškou Laufen Cleanet Riva a Navia

Toalety od švýcarského výrobce Laufen poskytují absolutní pohodlí a skvěle padnou do každé koupelny. Za jejich nadčasovým minimalistickým designem stojí proslulý designér Peter Wirz, který toaletu navrhl tak, aby ladila s rozmanitými tvary koupelen různých typů. Výsledkem je špičkový produkt jak úrovní designu tak i technologie.

Produkty značky Laufen jsou proslulé tím, že jsou uživatelsky velmi přívětivé. Na boční straně WC najdete otočné tlačítko, jehož ovládání je velmi snadné a intuitivní. Stačí jen otočit a zmáčknout. Další možností je ovládání dálkovým ovladačem nebo mobilní aplikací. 

Oba typy bidetovacích toalet přinášejí do koupelen optimální intimní hygienu a dokonalou čistotu. Hygienický koncept má více úrovní – od základních sprchových funkcí, automatického čištění po každém jednotlivém použití, nenáročné údržbu a také možnosti samoodstraňování vodního kamene.

Akční nabídka setu WC Laufen Cleanet RIVA

Laufen cleanet

Toaleta s integrovanou bidetovou sprškou se zaktivuje v momentě, kdy zabudovaný senzor detekuje přítomnost uživatele. V tomto okamžiku je vše připraveno k použití. Bočním tlačítkem, dálkovým ovladačem nebo mobilní aplikací můžete spustit sprchovací program. Na výběr je také klasický nebo dámský mód. Před každým použitím a také po použití se sprchová tryska automaticky propláchne teplou vodou. Předem si nastavíte teplotu vody a délku sprchování, během fungování sprchy lze ještě upravit pozici trysky, intenzitu proudu vody a vybrat si pulzující nebo oscilační mód.

Čištění a údržba toalety je zajištěna pomocí technologie rimless neboli bez oplachového kruhu. Čištění keramického povrchu je naprosto bezproblémové, neboť je opatřen speciální úpravou LCC. Kompletní pravidelné čištění toalety probíhá automaticky.  Velmi důležitou funkcí, kterou jistě oceníte, je pachový odsávací uhlíkový filtr. Sedátko a tryska se dají jednoduše odejmout, vyčistit i ručně a zase zpět nasadit.

WC Cleanet RIVA švýcarské značky Laufen je absolutní špičkou v oblasti sanitární techniky. Nyní jej můžete získat v setu za akční cenu. A k tomu chytré hodinky Garmin, prostředek na odstranění vodního kamene, odbornou montáž s instrukcí a prodlouženou záruku o 1 rok jako dárek.

WC Laufen s bidetovou sprškou


Akční nabídka setu WC Laufen Cleanet NAVIA

Laufen cleanet

WC Cleanet NAVIA jako mladší sestra RIVY pro dokonalou hygienu velice dobře postačí. Od Rivy se liší tím, že nemá k dispozici některé speciální funkce (perineální spršku, pulzování, programovatelnou dobu sprchování, automatické odsávání zápachu a noční světlo) Ostatní funkce jsou podobné jako u Cleanet RIVA.

WC Cleanet NAVIA tak poskytuje vynikající kvalitu hygieny za příznivou cenu. Stejně jako RIVU, také NAVII můžete nyní získat v setu za akční cenu. A k tomu přenosný reproduktor JBL, prostředek na odstranění vodního kamene, odbornou montáž s instrukcí a prodlouženou záruku o 1 rok jako dárek.


WC Laufen s bidetovou sprškou

Akční nabídka platí do 31.12.2022 nebo do vyprodání zásob. Pro více informací kontaktujte naše odborné poradce v showroomech V Praze, Brně nebo Ostravě.

Prosím o více informací k WC Cleanet Riva a Navia


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner