Bidetové sprchovací WC sedátko AquaClean TUMA CLASSIC, alpská bílá

Geberit
26 128 Kč s DPH
K objednání
Dodání do týdne
ks

 • Nastavitelná teplota vody sprchování
 • Automatické předčištění a dočištění sprchovací trysky čistou vodou
 • Funkce a nastavení přes dálkové ovládání
 • K dodatečné montáži na WC keramiku

Lehké příjemně tvarované bidetové sedátko Geberit AquaClean Tuma Classic skrývá celou řadu vynikajících funkcí. Montáž WC sedátka Geberit AquaClean Tuma Classic je rychlá a nekomplikovaná. Bez náročných stavebních úprav jej nasadíte takřka na jakoukoli stávající keramickou mísu.

Kolekce sprchovacích toalet AquaClean od značky Geberit je skvělým řešením pro menší koupelny. Jeden produkt vyřeší funkci hned několika dalších koupelnových produktů. Vy si tak můžete užívat dokonalou očistu, která je korunována jemným a decentním designem produktu.

Důležité prvky výrobku:

 • Technologie sprchování WhirlSpray 
  • Technologie sprchování WhirlSpray zajišťuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněn dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity (pouze verze Comfort). Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění. U verze Classic je možné nastavení sprchovacího proudu upravit pomocí aplikace v telefonu.
 • Keramická WC mísa bez splachovacího okraje Rimfree®
  • Keramická WC mísa Rimfree® nemá klasický splachovací okraj, takže neexistují žádná skrytá místa, na kterých by se mohly vytvářet usazeniny a množit bakterie. Keramika Rimfree® zaručuje perfektní hygienu WC mísy. Díky optimálnímu vedení vody se zcela opláchne celá vnitřní plocha keramiky.
 • Ovládání - dálkové, nástěnné, aplikace
  • Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, nebo přes nástěnný ovládací panel. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovou funkci nebo své osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC lze ovládat i přes aplikaci v telefonu. Takto se právě telefon stává dálkovým ovládáním. U verze Geberit AquaClean Tuma Classic není k dispozici dálkové ovládání. Polohu ramene sprchy i jeho intenzitu lze upravit přímo v aplikaci Geberit Home.

Prodloužená záruka

Bezplatné prodloužení záruky a registrace sprchovacícho WC Geberit AquaClean na www.geberit-aquaclean.cz/servis/prodlouzena-zaruka/

Kód produktu: 146.072.11.1
Kategorie: Bidetová a sprchovací sedátka
Výrobce: Geberit
Hmotnost: 8 kg
Barva: Bílá
Elektronické bidety: Ano
Rozměr: 36x55
Baleno po: 1 ks

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner