Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Špičková sanitární technika Geberit

Společnost Geberit je lídrem na evropském trhu se sanitárními produkty. Má 29 výrobních závodů, 6 z nich je v zámoří. Centrála společnosti se nachází ve Švýcarsku.

Design Meets Function - heslo, které společnost GEBERIT používá, ji velmi dobře charakterizuje. Podtrhuje spojení dokonalé funkčnosti s estetickými hodnotami. Značka Geberit garantuje použití prověřeného know-how v oblasti sanitárních technologií, chytrých nápadů a elegantního designu. Výrobky GEBERIT jsou krásné na pohled, usnadňují život a poskytují dokonalý komfort.

Designová ovládací tlačítka GEBERIT se vyrábějí ve třech řadách (Sigma, Delta a Omega), ke každé řadě je kompatibilní předstěnový montážní systém označený stejným názvem.

Geberit nabízí celé koupelnové série, sanitární výrobky a instalační systémy. Montážní prvky Geberit Duofix a Geberit Kombifix zajišťuje jednoduchou, kvalitní a rychlou montáž wc Geberit, bidetu, umyvadel. Velmi oblíbeným a žádaným produktem je bidetovací WC Geberit Aquaclean.

Geberit
40 výsledků
40 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner