Novinka

Boost Natural Pro: Imitace betonu, teplé barvy, 3D vzory a inovativní povrchy v nové kolekci od Atlas Concorde

Boost Natural Pro | Keraservis

Obrovský úspěch kolekce Boost Natural nemohli v Atlas Concorde nechat bez povšimnutí: zrodila se Boost Natural Pro. Nová série obkladů a dlažeb navazuje na svoji předchůdkyni – stejně jako ona dokonale imituje beton, pro změnu však sází na světlé a teplé odstíny surové hlíny. Trojice 3D textur, výběr z několika finišů a fascinující „pohyblivý“ dekor ještě rozšiřují záběr kolekce, která nenechá chladným příznivce přírodních, minimalistických ani lehce industriálních interiérů a exteriérů. 

Obklady a dlažba v imitaci „hand-crafted“ betonu v teplých tónech a 3D texturách

Boost Natural Pro je projekt inspirovaný přirozeností surové zeminy, poháněný rostoucí poptávkou po imitacích industriálních materiálů. Spolu se svojí předchůdkyní – Boost Natural – tvoří nejucelenější kolekci obkladů a dlažeb s efektem ručně vyrobeného betonu na trhu. Starší sérii rozšiřuje o 8 nových, teplých a světlých barev, osobně vybraných známým architektem Matteem Brionim.

Boost Natural Pro | Keraservis

Boost Natural Pro jsou navržené v tónech hlíny – od nejsvětlejších, žlutohnědých Sand, Oat a Salt přes jemné, do šeda laděné Cinder a Dove až po výraznější a tmavší akcenty Skin, Coffee a Lava s červených nádechem. Oat, Salt a Cinder se navíc nabízí i jako 3D obklady, a to rovnou ve třech verzích.

Boost Natural Pro | Keraservis

Třetí rozměr vaší koupelně dodají také 3D Wall Plaster v imitaci omítky. Inspirujte se.

3D Wave představují vlnitý reliéf s drobnými nedokonalostmi, typickými pro řemeslnou ruční práci s hlínou. 3D Rice jsou měkké a pruhované, 3D Craft pak s efektem rytin, technikou špachtlování a originálním botanickým vzorem. Nakonec třešničkou na dortu série je Motion – zrnitý a na dotek hebký povrch v zajímavé kombinaci vln a svislých pruhů v mírném reliéfu, navozující zdání pohybu.

Boost Natural Pro | Keraservis

Inovativní povrchy a výběr z rozměrů ve velkoformátových obkladech a dlažbách

Nová kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde přetavuje v realitu to nejlepší, s čím výrobce dosud přišel. Dlaždice ve všech odstínech mají matný finiš, který jim nesmírně sluší, s výjimkou Coffee, Lava a Skin je navíc možné sáhnout také po inovativním Velvet. Patentovaný povrch je překrásný na pohled, sametový na dotek a (nejen) v koupelně vypadá naprosto skvěle. 

Sametová novinka v obkladech a dlažbách Atlas Concorde vás okouzlí. Zjistěte o ní víc. 

To Sensitech oceníte zase tam, kde je žádoucí protiskluzová úprava dlažby. Na tomto povrchu vám to jen tak neuklouzne, a proto je ideální třeba na podlahu do koupelny, do sprchového koutu nebo ven – na terasu, zahradu nebo k bazénu. Právě Grip a Outdoor jsou do exteriéru jako dělané.

Boost Natural Pro | Keraservis

Boost Natural Pro si mohou dovolit nejen majitelé skutečně luxusních, prostorných koupelen. Obklady jsou k dispozici již od rozměru 30x60 cm až po ty velkoformátové – 60x60, 60x120, 120x120 a 120x278 cm. Venkovní dlažba je také velkoformátová, a to o zesílené tloušťce 20 mm. Ve 3D texturách a dekoru Motion jsou pak obklady v nabídce v jediném, zato široce uplatnitelném rozměru 50x120 cm. 

Výjimečné kombinace pro designovou koupelnu, interiér a exteriér

Jak už je u Atlas Concorde zvykem, Boost Natural Pro se snadno kombinují nejen mezi sebou, ale i s dalšími sériemi výrobce. S Boost Natural se kolekce rozrůstá na neuvěřitelných 15 přírodních odstínů (nemluvě o površích a dekorech!), z nichž si vybere úplně každý. Komu by ani to nestačilo, může zabrousit mezi obklady a dlažbu Boost Balance v imitaci betonu nebo cementové Boost Pro ve výrazných barvách.

Boost Natural Pro | Keraservis

Boost Balance vypadají jako leštěný beton. Zjistěte, jak jejich nadčasové odstíny sluší modernímu interiéru.

Zvolit ty správné obklady a dlažbu (nejen) do koupelny nemusí být procházka růžovým sadem. Formátů je řada a barev ještě víc. Nevíte-li si rady, přijďte se inspirovat a poradit se specialisty do showroomů koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze a Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Boost Natural Pro. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner