Důležité sdělení:
Vážení klienti, ve středu 29. 6. bude showroom v Praze uzavřen. Showroom v Ostravě bude otevřen pouze do 16.00 hodin. Děkujeme za pochopení, tým Keraservis.

Novinka

Cementová dlažba, která hraje barvami

Cementová dlažba, která hraje barvami

Hledáte dlažbu do výjimečného prostoru? Dlažbu, která kouzelným způsobem umí skloubit tradici a modernu? Tak to si určitě nesmíte nechat ujít novinku roku 2018 - cementovou dlažbu od věhlasného italského výrobce Bisazza, jehož mozaiky oslňují milovníky designu po celém světě. A když si představíte krásné barvy hrající mozaikami, tak to je právě ono! Přesně tohle můžete očekávat i od cementových dlažeb určených do interiérů.

Pro koncept cementové dlažby se Bisazza spojila s několika věhlasnými designéry - konkrétně například Paola Navone, Carlo Dal Bianco, Jaime Hayon, India Mahdavi, Tom Dixon, David Rockwell, Fernando a Humberto Campana. A výsledek? Celkem 29 různých barev kombinovaných do mnoha tvarů, variant a kombinací. Kaňky na světlé podlaze? Střídající se vlnky jakoby na samotném moři? Tvary okvětních lístků? Nestačíme vycházet z údivu...    

cementová dlažba bisazza1

Je libo čtverec? Nebo hexagon?

Na výběr je také možnost ze dvou typů dlažby a to buď tvaru čtverce nebo šestiúhelníku. Rozměrově se jedná o varianty 20x20 cm a 20x23 cm. Každý z nich má něco do sebe. Ale především vyzní jinak s vybraným designem. Čtvercová dlažba vám nabídne preciznost linií, díky které vynikne design dlažby. No a hexagonální vám zase nabízí neuvěřitelnou možnost hry s geometrickými vzorci a každým jedním detailem.

Ale už samotný design dlažby s tvarem čtverce nebo šestiúhelníků počítá a umožňuje tak jedinečné variace jejich skladeb.

cementová dlažba bisazza2

Hrajte si!

Nebojte se popustit uzdu fantazii a vytvořit tak jedinečnou podlahu! Nespornou výhodou novinky od Bisazza je totiž univerzálnost jednotlivých kousků této dlažby. Můžete různě skládat a kombinovat, vymýšlet a inspirovat, být nápaditý a výjimečný. V podstatě můžete zavzpomínat na dětská léta a zahrát si domino - jeden kousek k druhému a kdo vyhraje? Vyhrává každý, kdo se odváží pro tuto krásu…

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner