Novinka

Svěží design dlažeb a obkladů nejen do koupelny

Svěží design dlažeb a obkladů nejen do koupelny

41zero42. Už název italského výrobce keramických obkladů a dlažeb signalizuje, že se nejedná o jen tak obyčejnou firmu. Rozluštění původu názvu je překvapivě jednoduché – název 41zero42 vychází ze směrovacího čísla místa, kde společnost sídlí! Lidé v 41zero42 mají k místu, kde pracují a tvoří, velmi blízký vztah. Vnější podněty jsou pro jejich kreativitu neobyčejně důležité. Příběhy lidí i věcí jsou tím, co mladé designery inspiruje a spojuje. Jsou zdrojem pro jejich originalitu a kreativitu. Proto každý kus dlažby nebo obkladu není jen tak obyčejný produkt. Přináší zákazníkovi domů konkrétní sdělení, příběh, o který se chtějí autoři se zbytkem světa podělit. Pojďme se podívat na 5 nevšedních kolekcí, které jsou jen malým fragmentem z celého portfolia.

 

KOLEKCE FUTURA - Abeceda základních tvarů

Futura

Kolekce se silným vizuálním působením vychází z nejzajímavějších uměleckých a architektonických konceptů – od proslulého Bauhausu z první poloviny 20. století až po dílo geniálního Pierra Chareau a jeho Maison de Verre. Pro tuto kolekci je typická velikost 15 x 15 cm a cementově šedá barva v odstínech bílé, černé, růžové a modré. K dispozici jsou různé dekorativní kusy, takzvaná abeceda základních tvarů, která je velmi variabilní. Díky tomu tato kolekce nabízí různé varianty řešení pro objekty s odlišným zaměřením a umožňují tak vytvářet specifickou atmosféru.

 

KOLEKCE PACK - Krása rozbitého

Pack

Autory kolekce fascinoval proces fragmentace neboli kouskování celku na menší části. Pro kolekci PACK je typická plná základní barva dekorovaná nepravidelnými fragmenty. Vyrábí se ve velikostech 15 x 15 cm a je k dispozici v 5 barevných kombinacích: bílá a krémová, bílá a černá, dva odstíny ledově zelené, šedohnědá a černá. Dlažbu je možné ve stejných vzorech použít na podlahu i na stěnu.KOLEKCE SPECTRE - Holografické hranoly

Spectre

Tato doslova revoluční kolekce přináší holografický keramický povrch. Jednoduše řečeno, barva se mění v závislosti na intenzitě a úhlu působení světelného spektra! Základní barevnost je mléčná, krémová, blankytná modrá a červánková. Všechny obklady jsou k dispozici ve tvaru hranolu o velikosti 5 x 25 cm, v matné, lesklé a holografické verzi. Krásně se dají kombinovat a společně vytvářejí výjimečné duhové povrchy.

 

KOLEKCE PAPER41 PRO - Freska nebo tapeta?

Paper

Designéři této kolekce navazují na vzory dekorativních tapet, které interpretují svým vlastním způsobem a vkládají do dekorací své vlastní vize. Tyto nespoutané tvary a zářivé barvy vyvolávají v každém člověku odlišné emoce, podporují fantazii a oživují vzpomínky. Keramické obklady jsou extrémně tenké, pouze 3,5 mm široké a jsou vyrobeny pomocí speciální techniky HD digital cold glaze.

 

KOLEKCE TECHNICOLOR - Znovuzrození barev

Technicolor

Autoři této kolekce se inspirovali systémem Technicolor, který na konci třicátých let minulého století přinesl barvu na černobílou obrazovku a umožnil lidstvu nový druh zážitku – sledování filmů v barevném provedení. Kolekce TECHNICOLOR imituje přírodní dřevěné parkety. K dispozici je celkem 11 druhů dřeva ve 3 neutrálních odstínech (bílá, béžová a černá) a v 15 odstínech jasných barev. Dřevo je zde prezentováno jako řemeslný produkt se všemi svými typickými odlišnostmi a nedostatky přírodního materiálu – nepravidelně zabroušené, nestejně barevné a s různými strukturami. 

41zero42 přinese zcela jistě svěží vítr do vašich domovů, koupelen, kuchyní, hal i obýváků. A co vaše projekty - kavárny, obchodní jednotky, wellness, kanceláře, nepotřebují také provětrat? Také vás tato kolekce tak nadchla? Kontaktujte nás v Praze, Brně nebo Ostravě, bude nám ctí představit vám tyto nevšední novinky mladých italských návrhářů.

 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner