Novinka

Svěží design dlažeb a obkladů nejen do koupelny

Svěží design dlažeb a obkladů nejen do koupelny

Chcete do vašich interiérů opravdu něco extra? Máme pro vás spektakulární kolekce dlažeb a obkladů 41zero42, se kterými se bude tvořit jedna radost!

41zero42. Už název italského výrobce keramických obkladů a dlažeb signalizuje, že se nejedná o jen tak obyčejnou firmu. Rozluštění původu názvu je překvapivě jednoduché – název 41zero42 vychází ze směrovacího čísla místa, kde společnost sídlí! Lidé v 41zero42 mají k místu, kde pracují a tvoří, velmi blízký vztah. Vnější podněty jsou pro jejich kreativitu neobyčejně důležité. Příběhy lidí i věcí jsou tím, co mladé designery inspiruje a spojuje. Jsou zdrojem pro jejich originalitu a kreativitu. Proto každý kus dlažby nebo obkladu není jen tak obyčejný produkt. Přináší zákazníkovi domů konkrétní sdělení, příběh, o který se chtějí autoři se zbytkem světa podělit. Pojďme se podívat na 5 nevšedních kolekcí, které jsou jen malým fragmentem z celého portfolia.

 

KOLEKCE FUTURA - Abeceda základních tvarů

Futura

Kolekce se silným vizuálním působením vychází z nejzajímavějších uměleckých a architektonických konceptů – od proslulého Bauhausu z první poloviny 20. století až po dílo geniálního Pierra Chareau a jeho Maison de Verre. Pro tuto kolekci je typická velikost 15 x 15 cm a cementově šedá barva v odstínech bílé, černé, růžové a modré. K dispozici jsou různé dekorativní kusy, takzvaná abeceda základních tvarů, která je velmi variabilní. Díky tomu tato kolekce nabízí různé varianty řešení pro objekty s odlišným zaměřením a umožňují tak vytvářet specifickou atmosféru.

 

KOLEKCE PACK - Krása rozbitého

Pack

Autory kolekce fascinoval proces fragmentace neboli kouskování celku na menší části. Pro kolekci PACK je typická plná základní barva dekorovaná nepravidelnými fragmenty. Vyrábí se ve velikostech 15 x 15 cm a je k dispozici v 5 barevných kombinacích: bílá a krémová, bílá a černá, dva odstíny ledově zelené, šedohnědá a černá. Dlažbu je možné ve stejných vzorech použít na podlahu i na stěnu.KOLEKCE SPECTRE - Holografické hranoly

Spectre

Tato doslova revoluční kolekce přináší holografický keramický povrch. Jednoduše řečeno, barva se mění v závislosti na intenzitě a úhlu působení světelného spektra! Základní barevnost je mléčná, krémová, blankytná modrá a červánková. Všechny obklady jsou k dispozici ve tvaru hranolu o velikosti 5 x 25 cm, v matné, lesklé a holografické verzi. Krásně se dají kombinovat a společně vytvářejí výjimečné duhové povrchy.

 

KOLEKCE PAPER41 PRO - Freska nebo tapeta?

Paper

Designéři této kolekce navazují na vzory dekorativních tapet, které interpretují svým vlastním způsobem a vkládají do dekorací své vlastní vize. Tyto nespoutané tvary a zářivé barvy vyvolávají v každém člověku odlišné emoce, podporují fantazii a oživují vzpomínky. Keramické obklady jsou extrémně tenké, pouze 3,5 mm široké a jsou vyrobeny pomocí speciální techniky HD digital cold glaze.

 

KOLEKCE TECHNICOLOR - Znovuzrození barev

Technicolor

Autoři této kolekce se inspirovali systémem Technicolor, který na konci třicátých let minulého století přinesl barvu na černobílou obrazovku a umožnil lidstvu nový druh zážitku – sledování filmů v barevném provedení. Kolekce TECHNICOLOR imituje přírodní dřevěné parkety. K dispozici je celkem 11 druhů dřeva ve 3 neutrálních odstínech (bílá, béžová a černá) a v 15 odstínech jasných barev. Dřevo je zde prezentováno jako řemeslný produkt se všemi svými typickými odlišnostmi a nedostatky přírodního materiálu – nepravidelně zabroušené, nestejně barevné a s různými strukturami. 

41zero42 přinese docela jistě svěží vítr do vašich interiérů - pro bydlení nebo i komerčních - kaváren, obchodních jednotek, wellness nebo kanceláří? Také vás tato kolekce tak nadchla? V našich showroomechv Praze nebo Brně máme k dispozici vzorky ze většiny kolekcí 41zero42, přijďte si je osobně prohlédnout! Bude nám ctí představit vám tyto nevšední novinky mladých italských návrhářů.

Kolekce 41zero42 mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner