Novinka

Designové radiátory nejen do koupelny

Designové radiátory do koupelny | Keraservis

Co je důležitější v našich životech než teplo domova? Všichni potřebujeme zahřát - a to nejen na těle, ale také na duši. Designové radiátory zvládnou obojí. Není právě teď čas vyměnit staré vysloužilé radiátory za nové?
 
Máte moderní interiér, ale ty staré radiátory, o kterých jste si mysleli, že jsou ještě docela dobré, už se do něj nehodí? Pořiďte si nové, moderní, kvalitní a výkonné, ale především i krásné a vkusné. Těm bílým, na které jsme byli zvyklí a které měly pouze jedinou funkci – tedy „topit“, už odzvonilo. Radiátory se posunuly mílovými kroky dopředu, nyní nejen vytápí, ale stávají se významným interiérovým doplňkem. Není radiátor jako radiátor! Vhodně zvoleným topidlem můžete krásně a jemně interiér doladit. A pokud vyberete výrazný kousek, může se stát doslova designovým skvostem.
 
Radiátor jako obraz

Designový radiátor


Deskové radiátory ISAN jsou originální otopná tělesa, která se mohou změnit v obrazy! Kryt radiátoru můžete pořídit v jakékoliv barvě, která se vám líbí a ladí s ostatním vybavením místnosti. Další možností je využití plochy radiátoru jako zrcadla! Nebo si můžete vybrat z nabídky připravených motivů, ISAN jich má k dispozici širokou škálu. Pokud chcete použít vlastní návrh, tady se můžete vyřádit, fantazii a kreativitě se rozhodně meze nekladou. Do koupelny se hodí fotka pláže jako vzpomínka na dovolenou u moře, do dětského pokoje oblíbený komiksový hrdina, do ložnice květinový vzor, do předsíně motivační citát, možnosti jsou nekonečné… Některé typy radiátorů ISAN mají sofistikované funkce - ukazují digitálně čas, měří teplotu nebo vlhkost.

Vzrušující kombinace tvarů a barev radiátorů

Designový radiátor


Výběr z mnoha tvarů, rozměrů a barev nabízí značka TERMA. Jejich designové radiátory přináší do koupelen pohodu, vyzařují příjemné sálavé teplo. Je možné je velmi pěkně sladit s obklady, nábytkem a sanitární keramikou nebo je opačně navrhnout v barevném kontrastu a vytvořit z nich zajímavé solitéry. A vraťme se k praktické stránce věci – většina radiátorů TERMA jsou svým tvarem ideální k sušení ručníků.

Tip: Inspirace pro výběr dalších druhů radiáotrů najdete například v tomto srovnání nejlepších.

Radiátor s výklopnými otopnými policemi

isan

Klasické koupelnové žebříky mají nové vychytávky - výklopné police na sušení ručníků, oblečení nebo i obuvi a také háčky na zavěšení. Jak jednoduché! Ve chvíli, kdy nic nesušíte, police přiklopíte zpět do vertikální polohy ke stěně. Tyto designové radiátory Flexi a Rytmo ze sortimentu ISAN jsou pěkným a zároveň velmi praktickým doplňkem vaší koupelny. Ostatně, podívejte se na názorné video.


Pokud se zima zeptá, co jste dělali v létě a vaše oko s potěšením spočine na nových designových radiátorech, které krásně ladí s vaším interiérem, pak je všechno v pořádku. A pokud ty designové radiátory ještě nemáte, nezoufejte. Přijďte vše napravit za námi do našich showroomů. Těšíme se na vás a na vaše odvážné plány, pomůžeme vám je realizovat.

Mám zájem o designové radiátory. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner