Novinka

Designové radiátory nejen do koupelny

Designové radiátory nejen do koupelny

Pěkně vyhřáté radiátory v našich domovech budeme ještě chvíli potřebovat. Ale uteče to jako voda, topná sezóna brzy skončí, a to bude přesně ten správný čas na výměnu starých vysloužilých radiátorů za nové.
 
Hřejí. A navíc krásně.

Máte moderní interiér, ale ty staré radiátory, o kterých jste si mysleli, že jsou ještě docela dobré, už se do něj nehodí? Pořiďte si nové, moderní, kvalitní a výkonné, ale především i krásné a vkusné. Těm bílým, na které jsme byli zvyklí a které měly pouze jedinou funkci – tedy „topit“, už odzvonilo. Radiátory se posunuly mílovými kroky dopředu, nyní nejen vytápí, ale stávají se významným interiérovým doplňkem. Není radiátor jako radiátor! Vhodně zvoleným topidlem můžete krásně a jemně interiér doladit. A pokud vyberete výrazný kousek, může se stát doslova designovým skvostem.

Designový radiátor

 
Radiátor jako obraz.

Deskové radiátory ISAN jsou originální otopná tělesa, která se mohou změnit v obrazy! Kryt radiátoru můžete pořídit v jakékoliv barvě, která se vám líbí a ladí s ostatním vybavením místnosti. Další možností je využití plochy radiátoru jako zrcadla! Nebo si můžete vybrat z nabídky připravených motivů, ISAN jich má k dispozici širokou škálu. Pokud chcete použít vlastní návrh, tady se můžete vyřádit, fantazii a kreativitě se rozhodně meze nekladou. Do koupelny se hodí fotka pláže jako vzpomínka na dovolenou u moře, do dětského pokoje oblíbený komiksový hrdina, do ložnice květinový vzor, do předsíně motivační citát, možnosti jsou nekonečné… Některé typy radiátorů ISAN mají sofistikované funkce - ukazují digitálně čas, měří teplotu nebo vlhkost.

Designový radiátor

 
Vzrušující kombinace tvarů a barev.

Výběr z mnoha tvarů, rozměrů a barev nabízí značka TERMA. Jejich designové radiátory přináší do koupelen pohodu, vyzařují příjemné sálavé teplo. Je možné je velmi pěkně sladit s obklady, nábytkem a sanitární keramikou nebo je opačně navrhnout v barevném kontrastu a vytvořit z nich zajímavé solitéry. A vraťme se k praktické stránce věci – většina radiátorů TERMA jsou svým tvarem ideální k sušení ručníků.
 
Až se příští rok zima zeptá, co jste dělali v létě, vaše oko s potěšením spočine na nových designových radiátorech, které krásně ladí s vaším interiérem. Naplánujte si to už teď. Dopřejte si čas si vše promyslet. Přijďte za námi do našich showroomů. Těšíme se na vás a na vaše odvážné plány, pomůžeme vám je realizovat.

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner