Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Domácí vířivka - oáza klidu a relaxace

Domácí vířivka - oáza klidu a relaxace

Představte si situaci: přijdete domů unaveni ať už z práce nebo ze sportovního výkonu a potřebujete nutně zrelaxovat a uvolnit namožené svaly. Tak si pustíte oblíbenou hudbu, nalijete skleničku dobrého vína a lehnete do vlastní vířivky v klidu svého domácího prostředí… Zdá se vám to až moc pohádkové a nereálné? Nemusí! Německá značka Villeroy & Boch přichází s nabídkou více než 20 typů vířivek, které nabízí vysokou individualitu při výběru té správné domácí vířivky.

Vířivky

 

Jedinečný design i technologie

Na výběr Villeroy & Boch nabízí celkem 4 kolekce vířivek - X-Series, Comfort, Premium a Design. Od jednoduchých a levných až po ty přepychové, vysoce prostorné a luxusní. Jedinečná je ale technologie, která je využita u všech kolekcí. Především lehčí konstrukce vany je příjemným překvapením. Konstrukce zároveň umožnila vedení trubek teplé vody, tudíž je snížena tepelná ztráta a zároveň je tak až o 90 % redukováno množství potrubí a tím je sníženo riziko úniku či poškození vedení vody.

Právě díky 4 variantám jednotlivých kolekcí si může vybrat opravdu každý! Základní vybavení standardního rázu kolekce X-Series nebo nejluxusnější varianta kolekce Design s variabilitou technologie hydromasážních systémů JetPak s různými druhy rozmístění trysek vody. Jaké možnosti jsou v kolekcích využity a preferovány můžete diskutovat s odborníky na našich showroomech, napovíme vám ale, že se vždy jedná jen o ty nejlepší technologie. Vysoce kvalitní čerpadla pro tichý provoz či titul energeticky nejúspornější vířivky na trhu - to a ještě mnohem více lze očekávat od výrobku německé kvality Villeroy & Boch. Když už je řeč o vybavení, tak vrchní termokryt vířivky je automaticky součástí a vy se tak nemusíte bát, že by vaše oáza klidu a relaxu byla znečištěna kdykoli se od ní jen neradi na chvíli vzdálíte.

Vířivky

 

Léčivá hydroterapie

Jemné bublinky vznášející se kolem vašeho těla nebo silnější pulzující proudy vody, které pomáhají unaveným svalům regenerovat a vyplavují tak endorfiny uklidňující vaši mysl. Podpora cirkulace krve je pro zdraví také velmi důležitá a právě díky technologii vyměnitelných trysek JetPak a jejich variantách lze navodit tu správnou kombinaci a nechat se tak opečovávat. Odpočívat a regenerovat. Zkrátka stačí jen vybrat, které proudění vody je pro vás nejlepší a nejefektivnější a poté již jen zavřít oči a nechat se unášet na vlnách klidu a relaxace.

Vířivky

 

Pro více informací o vířivkách Villeroy & Boch kontaktujte naše odborné poradce v showroomech Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Mám zájem o vířivku Villeroy & Boch. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner