Novinka

Elektronická sprcha nové generace

Elektronická sprcha nové generace

Shower Technology Blue Edition posouvá úroveň sprchování zase o stupeň výše. Společnost TRES přichází s novinkou absolutní kontroly nad fungováním sprchy - s elektronickou inovací klasické sprchy. Novinka přináší do našich koupelen i veřejných zařízení vyšší bezpečnost, větší úspory vody a rozšíření komfortu sprchování

Zajímavostí je, že na první pohled se u vodovodních baterií značky TRES vůbec nic nezměnilo. Změny se nijak netýkají designu, ten zůstává stejný, ale týkají se vnitřních funkcí, tedy dokonalejší technologie. Shower Technologie Blue Edition tedy není patrná na pohled, ale je ukryta v dvoucestných armaturách. Co tedy navíc přináší vylepšení už tak vysokého komfortu sprchování pomocí nové Shower Technology Blue Edition běžnému uživateli?

Tres

Nastavení ideální teploty vody ještě předtím, než vstoupíte do sprchy.

Ještě před sprchováním si navolíte teplotu vody, která je pro vás komfortní. Než se do sprchy připravíte, na ovládacím panelu vám bliká kontrolka. Při dosažení požadované teploty kontrolka zhasne a vše je připraveno na váš vstup do sprchy. Ušetříte vodu i energii, kterou jinak vyplýtváte, když regulujete teplotu až ve sprše.

Možnost komfortního otužování vlažnou vodou 

Chcete dopřát chladnou, ale ne úplně studenou sprchu? Pak si nastavte teplotu v režimu „low“ a  teplota vody nikdy neklesne pod požadovanou hodnotu, nastavit ji lze na minimum 16 °C. Můžete si být jistí, že se budete vždy cítit komfortně a bezpečně.

Využití těsnění proti vlhkosti

Řídící jednotka obsahuje nejlepší těsnění na trhu proti vlhkosti, celý systém je absolutně vodotěsný. O bezpečnost instalace je postaráno díky firmě Schlüter, která je v tomto oboru nejlepším výrobcem na trhu.

Prevence proti legionelle pomocí dezinfekce

Možnost odstranění legionelly desinfekcí je důležitá především ve veřejných prostorách. Termickou dezinfekci je možné naprogramovat buď napřímo (10 minut při 60 °C). nebo ji naprogramovat předem jako prevenci (5 minut při 60 °C). Po skončení program u se průtok vody automaticky vypne a zařízení vás samo informuje o úspěšném dokončení procesu.

A na závěr výborná zpráva. Na výrobky Blue Edition poskytuje TRES nově 5-ti letou záruku!

Prosím o více informací o Tres Blue Edition Technology


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner