Novinka

Exploze barev obkladů a dlažeb Inalco

Exploze barev obkladů a dlažeb Inalco

Tradiční španělský výrobce obkladůdlažeb Inalco představuje svou novou kolekci Fusion, která využívá k vykreslení povrchu velkých formátů technologii digitálního tisku. Výjimečný způsob výroby dodává obkladům jedinečný vzhled, každý kousek je originál. Nejnovější španělská kolekce Fusion přináší do interiérů i exteriérů současné trendy, ale zároveň jim propůjčuje nadčasový vzhled, který se neokouká ani za desítky let.

Inalco01

Velkoformátové dlaždice z kolekce FUSION

Kolekci Fusion tvoří tenké velkoformátové dlaždice o tloušťce 6 mm. S takto tenkým materiálem se šikovně manipuluje a řemeslníkům půjde práce dobře od ruky. Velkou výhodou tenké dlažby je i její nižší hmotnost. Proto dlažbu doporučujeme zejména pro rekonstrukce, při nichž je nutná pokládka na stávající dlažbu, protože tenké dlaždice povrch téměř nenavýší.

Dlažba Fusion je vyrobena ve velkorysém formátu 100x250 cm na probarveném střepu. Výhodou tenké velkoformátové dlažby je minimum spár, tedy maximálně čistý prostor a rychlý úklid. Kolekce Fusion se díky svému nadčasovému vzhledu hodí nejen do koupelen, hal či obýváků, ale perfektně se uplatní také v exteriéru, zejména jako originální obložení fasád.

Inalco02

Pokud pro své realizace z hlediska obkladů a dlažeb hledáte explozi barev ve velmi vkusném provedení, přijďte si španělský mistrovský kousek prohlédnout na vlastní oči na našem showroomu.

Chci poradit s výběrem dlažby


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner