Novinka

Grafický návrh vaší vysněné koupelny zdarma

Grafický návrh vaší vysněné koupelny zdarma

Máte už docela jasno, jakou koupelnu byste asi chtěli, ale nejste si vším úplně jistí? Vlastně si neumíte představit, jak to vše bude vypadat, až to bude hotové? Váháte, jestli vybrané obklady a dlažba budou spolu pěkně ladit? Hoďte tyto starosti za hlavu. Od toho jsou tu pro vás naši koupelnoví designéři, kteří vám s výběrem pomohou a připraví vám 3D vizualizaci, která vám pomůže se dobře zorientovat.


3D vizualizace

Jak od nás 3D vizualizaci získat ZDARMA? Stačí si jen přečíst, odsouhlasit a splnit níže uvedené podmínky:

1/ Na této stránce vyplníte jednoduchý přihláškový formulář, na základě kterého vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili osobní schůzku v showroomu podle vašeho výběru (Praha, Brno nebo Ostrava). Odesláním přihláškového formuláře "Chci návrh zdarma" potvrzujete souhlas s podmínkami.

2/ Dostavíte se dle dohody na osobní schůzku s podklady (nejlépe půdorys vaší koupelny) pro přípravu 3D vizualizace.

3/ Na základě osobní konzultace vám připravíme 3D vizualizaci ZDARMA*, která bude zahrnovat 2 náhledy + 1 pohled z ptačí perspektivy.

* Každý účastník akce má nárok na 3D vizualizaci zdarma jedné koupelny.

3D vizualizace

Pozor, akce byla časově omezená termínem od 6. 1. do 29. 2. 2020. Tato akce už tedy skončila, ale není všem dnům konec - sledujte sekci Novinky na našich webových stránkách a také náš facebook, ať vám příští výhodná nabídka neuteče.

Do našich showroomů v Praze, Ostravě či Brně jste samozřejmě zvaní kdykoliv! A než se k nám vypravíte, můžete se podívat na krátké video, které vám přiblíží, jak by naše společná schůzka mohla vypadat. Těšíme se na osobní setkání.

 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner