Novinka

Industriální cementová série Boost

Industriální cementová série Boost

Betonové, cementové a industriální odstíny v interiéru začínají být v posledních letech velmi trendy. Vidíme to na stále narůstající oblíbenosti betonových stěrek, zájmu o originální umyvadla Gravelli i oblibě všech obkladů a dlažeb, které přicházejí s industriálními odstíny. S tímto výrazným trendem drží krok i jedinečný výrobce obkladů a dlažeb Atlas Concorde. Přichází s výraznou a nezaměnitelnou sérií Boost

Atlas Concorde Boost

Všechny barevné odstíny cementové

Série Boost od renomovaného výrobce Atlas Concorde se zaměřuje na industriální vzhled obkladů a dlažeb. Nabízí hned několik barevných variant vhodných prakticky pro jakékoli prostory. Cementová bílá je nejsvětlejším odstínem, připomíná jemně zbarvené stěny a je vhodná i do menších prostor. Pokud máte malou koupelnu a chcete ji alespoň trochu opticky zvětšit, určitě sáhněte po bílém či perlovém odstínu z této kolekce. Zároveň stejně jako všechny obklady a dlažby svou nadčasovostí a vzhledem překračuje hranice koupelny, a tak ji bez obav můžete použít v obývacím pokoji či přijímací hale. Navazujícím odstínem je perlová, ovšem opět v industriálním stylu. Jemná a jednoduchá barva, která dodá šarm a zároveň se skvěle kombinuje s jakoukoli jinou. Středovými odstíny série Boost jsou šedá a kouřová – nejedná se o zcela tmavé barvy, ale cement a beton z nich už vyloženě vyčnívají. Závěrečným a nejtmavším odstínem je asfaltová, velmi originální a jedinečná barva, která najde své uplatnění jak v koupelně, tak v pánských pracovnách či stylových obývacích pokojích. Rozhodně si ale zaslouží pečlivou kombinaci s dalším odstínem a oko zkušeného architekta či interiérového designéra, který ji zasadí do těch správných doplňkových tónů. Všechny barevné odstíny cementové jsou vzájemně kombinovatelné a velmi pěkně i stylově se doplňují.

Atlas Concorde Boost vzorky

Povrchové úpravy a velikosti obkladů

Společnost Atlas Concorde myslí na své zákazníky a snaží se své série vyrobit vždycky tak, aby byly použitelné v nejrůznějších prostorách, široce překračovaly hranice koupelny a perfektně se vyjímaly třeba i v okolí krbu nebo ve vstupní hale domu. Nejinak je tomu i u série Boost. Vybrat si můžete z tradiční lesklé a matné povrchové úpravy a velkou novinkou je odolná venkovní dlažba – i tam cementové barvy opravdu vyniknou. Ani v oblasti formátů se Atlas Concorde nenechá zahanbit. Nabízí tradiční velké formáty 120 x 240 cm a 120 x 120 cm, které jsou vhodné pro velkorysejší prostory jako jsou obývací pokoje, vstupní haly nebo moderní kuchyně. Úplnou novinkou je rozměr 120 x 278 cm pro všechny vaše velkolepé a reprezentativní prostory. Obklady takových rozměrů vás budou okouzlovat každý den a rozhodně se neokoukají. Zákazníci si samozřejmě mohou vybrat i z tradičnějších velikostí 75 x 150 cm, 75 x 75 cm, 45 x 90 cm, 60 x 60 cm a 30 x 60 cm. Obklady a dlažby série Boost se tedy určitě vejdou i do menších koupelen či zašitých podkrovních pracoven. Těm budou industriální nekomplikované barevné tóny určitě velmi slušet.

Snadná kombinovatelnost

Nespornou výhodou série obkladů a dlažeb Boost je snadná kombinovatelnost všech cementových odstínů. V koupelně k nim můžete vybrat nábytek, umyvadla, vany nebo vodovodni baterie prakticky jakékoli barvy a značky. Omezovat se nemusíte ani při výběru koupelnových doplňků. Díky neutrální betonové barvě můžete s vaší koupelnou dokonce experimentovat a naladit ji každý týden do jiného tónu. Jednou zvolíte bílé ručníky a jemné dekorace, jindy ji můžete rozzářit svěžími zelenými doplňky v kombinaci se zelenými ručníky.Příjemná betonová šedá ve všech svých odstínech se totiž jen málokdy omrzí.

Série Boost vás bude bavit a bude se vám k ní krásně vybírat vše ostatní.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner