Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Novinka

Informace o provozu Keraservisu v souvislosti s Covid-19

Informace o provozu Keraservisu v souvislosti s Covid-19
 
Vážení zákazníci,
od 22.10. jsou naše showroomy z důvodu aktuální situace s Covid-19 pro maloobchodní prodej uzavřeny. Showroomy v Praze, Brně a Ostravě jsou otevřeny v omezeném režimu pro:
 
- Velkoobchodní zákazníky.
 
- Zákazníky, kteří mají zájem o celkovou rekonstrukci nebo realizaci koupelny a předem si telefonicky, mailem nebo prostřednictvím formuláře níže dohodnou individuální schůzku.
 
- Osobní odběr zboží objednaného přes e-shop.
 
Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace. Doporučujeme využít naši novou službu Koupelna na dálku. Otevírací doba zůstává nezměněna, pouze v sobotu budou naše showroomy do odvolání krizového stavu uzavřeny. 
 
Ujišťujeme vás, že všichni naši zaměstnanci mají k dispozici ochranné pomůcky a jsou poučeni o hygienických pravidlech souvisejících s ochranou proti nákaze. Také vás prosíme při návštěvě showroomů o používání ochranných roušek a dodržování předepsaných odstupů.
 
Děkujeme za vaši přízeň a přejeme všem pevné zdraví.
 
Tým Keraservis
 

Mám zájem o individuální schůzku


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner