Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby. Ve dnech 5. - 6. 7. budou showroomy Brno, Praha i Ostrava zavřeny. Budeme se na vás opět těšit v pondělí 8. 7. Děkujeme za pochopení.

Novinka

Jaký byl FOR ARCH 2017

Jaký byl FOR ARCH 2017

Již tradičně jsme se s vámi setkali na mezinárodním stavebním veletrhu For Arch 2017 v pražských Letňanech, který byl i v letošním roce ve znamení trendů a novinek pro stavbu i rekonstrukci nového domova. 

Ve spolupráci s našimi architekty a designéry jsme pro vás připravili nový koncept prezentace koupelen, abychom vám na malém prostoru mohli nabídnout co nejvíce ukázek a možností, jak vybavit vaši novou koupelnu či WC. Prostřednictvím „minikójí" jste tak mohli nahlédnout na různé styly koupelen a inspirovat se možnými kombinacemi obkladů, dlažeb, sanity i doplňků. Přesvědčit se tak, že je možné společně kombinovat moderní i klasické prvky.

Prostory veletrhu nám umožňují přiblížit vám jen zlomek toho, co opravdu děláme. Přijďte nás navštívit na naše kamenné showroomy v Praze, Brně a Ostravě a prohlédněte si mnohem více. 

Těšíme se na vás.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Spinner