Důležité sdělení:
Vážení klienti, od pondělí 10. 5. 2021 jsou showroomy Keraservis opět OTEVŘENY v běžné otevírací době. Budeme se těšit na vaši návštěvu, tým Keraservis.

Novinka

Jsme partnerem Šekové knížky HELUZ

Jsme partnerem Šekové knížky HELUZ

Zakoupili jste materiál pro hrubou stavbu rodinného domu od společnosti HELUZ? Potom nezapomeňte čerpat výhody v rámci Šekové knížky, kterou jste získali.

Jako partner Šekové knížky HELUZ vám k vaší nové koupelně dodáme stylovou toaletu Subway 2.0 včetně sedátka od německého výrobce Villeroy & Boch ZDARMA.

Toaleta Villeroy & Boch Subway 2.0

Podmínkou je odběr obkladů a dlažby, umyvadla a umyvadlové baterie, vany nebo sprchového koutu a příslušné vodovodní baterie.
Hledáte inspiraci a zvažujete, které barvy jsou právě trendy, jaké povrchy a vzory se dají vzájemně kombinovat a dále jaké jsou možnosti dalšího vybavení? Můžete návštívit některý z našich showroomů v rámci ČR, nebo se inspirovat v galerii koupelen.
Atlas Concorde šeková knížka HELUZ

Pomůžeme vám najít řešení, které naplní vaše přání a požadavky na design i funkčnost. Společně vybereme vhodné kombinace barev obkladů a dlažeb, navrhneme sanitární vybavení a následně vám zhotovíme grafický návrh v 3D

Chci čerpat výhody v rámci bonusů Šekové knížky Heluz.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner