Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Kamenná dlažba

Kamenná dlažba
13 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Život v dnešní přetechnizované době potřebuje kompenzaci, proto současné době zažívá svůj boom návrat k přírodním materiálům. Mezi ně samozřejmě patří i tradiční kámen.

Dobrou volbou jsou také keramické dlažby s imitací kamene, ty jsou od přírodního kamene takřka k nerozeznání. Jejich výhodou je, že se mnohem lépe udržují a nabízejí mnohem více designů – od typicky přírodních, přes výraznou kresbu kamene až po lesklé mramorové vzory. Renomovaný výrobce Atlas Concorde nabízí několik kolekcí keramických dlažeb s imitací kamene –  Marvel Stone, Evolve nebo Brave. Téměř antickým dojmem působí kolekce Cottoantico značky Saime. Další možností je výběr z nabídky naší privátní české značky Keraservis, která je stejně kvalitní a za výhodnou cenu.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner