Venkovní dlažba na terasu

Venkovní dlažba
135 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Plánujete vybudovat venkovní posezení na terase nebo balkónu, úpravu zahrady s chodníčky nebo okolí bazénu? Jistě zvažujete, jakou dlažbu nejlépe použít. Keramickou dlažbu určenou speciálně pro venkovní použití můžeme jen doporučit. Má vynikající užitné vlastnosti a především nekonečné možnosti výběru dekorů. 

Venkovní dlažbu lze obecně rozdělit do dvou skupin. Do první skupiny patří ta keramická dlažba, kterou běžně používáme také v interiérech, ale splňuje všechna kritéria pro použití v exteriéru. V tomto případě je vždy doporučujeme poradit se při výběru s odborným personálem. Do druhé skupiny patří speciální venkovní dlažba tloušťky 2 cm (u značky Atlas Concorde je označena slovem LASTRA). Tento typ dlažby vždy stoprocentně splňuje veškeré požadavky na použití v náročných venkovních podmínkách. Dlažbu 2 cm je možné s výhodou pokládat na terče, což oceníte především na terasách a v okolí bazénů. Další možností je pokládka bez lepení rovnou do písku nebo do trávy. V obou skupinách najdete také dlažbu v rozměrech velkoformátů.

V současné době máme velké možnosti výběru keramických dlažeb různých značek, vedení se jednoznačně ujali především italští a španělští výrobci. Velmi oblíbené jsou dlažby v imitaci přírodních materiálů – především dřeva, kamene nebo mramoru. V nabídce jsou ale také kolekce v imitaci betonu, betonové stěrky nebo různých typů kovu. Tyto keramické dlažby jsou od svých přírodních vzorů téměř k nerozeznání. A navíc mají tu výhodu, že oplývají mnohem lepšími užitnými vlastnostmi – nekroutí se, neplesniví, nekloužou, nenasákají vodu, dobře se udržují. Rozhodnutí položit na terasu keramickou dlažbu rozhodně oceníte i po letech.

Přijďte si vybrat venkovní dlažbu osobně do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Se všemi vašimi dotazy se můžete s důvěrou obrátit na naše zkušené odborné poradce.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner