Novinka

Keraservis radí, jaké jsou trendy v koupelně

Keraservis radí, jaké jsou trendy v koupelně

Plánujete novou koupelnu a chcete, aby byla nejen opravdu krásná a originální, ale také praktická na údržbu? Hledáte inspiraci, chcete vědět, co je zrovna IN a co už je pomalu out? 

Připravili jsme pro vás malé nahlédnutí na aktuální trendy. Naši odborníci v Centru bydlení a designu Kaštanová vám poradí pár praktickými informací a tipy, jak i malý prostor zvětšit díky větším formátům a co jejich instalace obnáší. Dozvíte se také, jaké toalety jsou zrovna oblíbené, nebo třeba jak je to s péčí o matné povrchy v koupelně. 

Podívejte se na krátké video a zjistěte vše potřebné!

Zajímá vás více? Neváhejte a navštivte naše showroomy. Na stovkách m² si můžete prohlédnout vzorové koupelny - od malých koupelen až po luxusní. Osaháte si rozdílné povrchy klasických dlažeb, ale i realistické imitace mramoru, dřeva, betonu či oblíbené 3D obklady. 

U nás si také můžete prohlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje moderní sprchovací toaleta s dálkovým ovládáním, a to v podání Villeroy & Boch ViClean - vše naprosto diskrétně, jak jinak!

Vaši koupelnu si u nás můžete vymazlit do posledního detailu. Přijďte se inspirovat do brněnského Centra bydlení a designu Kaštanová nebo na naše pobočky v Praze a Ostravě.

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner