Novinka

Kovová a ocelová kolekce obkladů a dlažeb Love Metallic

Kovová a ocelová kolekce obkladů a dlažeb Love Metallic

Designéři portugalské značky Love Tiles se při práci na kolekci Metallic inspirovali velkoměstem. Dýchá z ní rozmanitost chromatických tónů od železa až po ocel a její autoři se nevyhnuli ani korozi materiálu. S aurou modernosti a nevtíravosti měst vytvořili kolekci, která je v oblasti keramických obkladů a dlažeb velmi jedinečná a neobvyklá.


Realismus chromatických efektů
Kolekce Metallic je v souladu se současnými trendy zaměřena na realistické zobrazení kovu. Čiší z ní velká rozmanitost a realističnost všech chromatických tónů – zobrazuje surovou ocel, železo nebo platinu. S velkou přesností jsou zpracovány i chromatické efekty, které se podobají barevným vrstvám oxidu po korozi.

Love Metallic


Surová, ale opravdová kolekce
Obklady a dlažby kolekce Metallic těží především ze své opravdovosti. Barevnost jednotlivých kovů, včetně těch zkorodovaných, je až neuvěřitelně přesná. Kolekce je navíc k dostání ve dvou typech povrchové úpravy. Hladká povrchová úprava umožňuje větší univerzálnost a kombinovatelnost. Surová a strukturovaná varianta v sobě zase nese punc autenticity. Grafické prvky a kontrasty jasu i oxidu v ní vynikají velmi přirozeně.

Love Metallic


Kolekce Metallic pro obklady stěn je k dostání v rozměrových variantách: 45 x 120, 35 x 100 a 35 x 70 cm. Dlažby této kolekce jsou dostupné ve formátech 59,9 x 59,9 a 60,8 x 60,8 cm. Pokud ji chcete vidět na vlastní oči a sáhnout si na metalickou keramiku, zastavte se v showroomu společnosti Keraservis v Brně, Praze nebo Ostravě. Rádi vám představíme jednotlivé odstíny kolekce a doporučíme, jak je kombinovat, abyste dosáhli tak městského interiéru, jaký zamýšleli vytvořit tvůrci této kolekce.

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner