Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Obklady a dlažby metalické kolekce Blaze vás nenechají v klidu

Obklady a dlažby metalické kolekce Blaze vás nenechají v klidu

Představujeme vám zbrusu novou kolekci vzhledu imitace kovu italského výrobce Atlas Concorde – Blaze. Kolekce vzdává hold módním trendům a stylům typu Urban Industrial, Raw Luxe a Rusty Chic. Italští návrháři se nebojí experimentovat a na této mimořádně zdařilé sbírce je to obzvlášť znát. Krása oxidovaného kovu přináší úplně nové možnosti pro moderní interiéry.

Každého obdivovatele industriálního designu obklady a dlažba s imitací kovu stoprocentně potěší. V kolekci Atlas Concorde Blaze najdete nejen různé druhy kovů, ale také povrchových úprav, včetně imitace kovu se rzí. Dlažby a obklady v imitaci kovu mají výhodu v tom, že vydrží mnohem déle a mnohem více než reálný kov. Keramické povrchy nepodléhají změnám a jsou dokonalou syntézou mezi estetickými a funkčními vlastnostmi. Zjednodušeně řečeno - na rozdíl skutečného kovu je můžete bez problémů použít i do vlhkého prostředí koupelny nebo na venkovní terasy.

AC Blaze


Podívejte se na čtyři dezény, které jsou k dispozici a můžete je elegantně navzájem kombinovat. Základem pro dlažby je Corten se vzhledem rezavého plechu, šedočerné tóny Iron a chladné světle šedivé tóny nabízí  Alluminium. Chladnou krásu někde na hranici mezi azurovou a indigovou barvou můžeme obdivovat na obkladech Verdigris (měděnka).

Atlas concorde blaze


Jestliže používáte prvky kovu v interiéru s rozmyslem, můžete si vytvořit velmi trendy obydlí. Přemíra kovu však by mohla proměnit útulný prostor na chladný a sterilní. Pokud si nejste úplně jistí, rádi vám připravíme 3D návrh, který vám pomůže si vaši koupelnu nebo jinou část bytu lépe představit. Naši odborní poradci jsou tu pro vás, přijďte za nimi do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě.   

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner