Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Luxfery Seves Glass Block v BIM

Luxfery Seves Glass Block v BIM. Keraservis

S radostí přinášíme důležitou zprávu pro všechny architekty a interiérové designery - luxfery Seves Glass Block jsou nyní součástí BIM.  A druhá důležitá zpráva je určena pro všechny milovníky dobrého designu - luxfery jsou stále IN. Přečtěte si o nich pár základních informací, inspirujte se ve fotogalerii a objevte nekonečný potenciál skládačky skleněných tvárnic.

Skleněná tvárnice neboli luxfera opět přichází ke slovu, v moderní architektuře je využívána jako ideální a všestranný skleněný stavební a dekorativní prvek. Samotný název „luxfera“ výborně vystihuje základní podstatu skleněných tvárnic. Slovo je složeno ze dvou latinských slov: „lux“ znamená světlo a „feree“ znamená vést. Primární vlastností luxfer je tedy dobrá světelná propustnost. Tato základní vlastnost je podpořena dalšími benefity - nepřebernou nabídkou tvarů, barev, rozměrů, povrchů a specifických technických vlastností. Luxfery Seves Glass Block jsou ideálním stavebním kamenem pro moderní architekturu - výstavbu fasád, dělicích stěn nebo tvorbu dekorativních prvků v interiérech. 

Řada luxfer Basic Line

Luxfery

Základní řada luxfer Basic Line obsahuje produkty v jednoduchém designu ztvárnění skla a s čistými liniemi. Luxfery této řady jsou vyráběny ve standartních formátech klasické skleněné tvárnice (nejvíce používaný rozměr je 19x19x8 cm). Řada obsahuje také kolekce barevných skleněných tvárnic s jemnými odstíny i temperamentními odvážnými barvami. Řada Basic je reinterpretací tradičních skleněných tvárnic s hladkými, různě zvlněnými i tvarovanými povrchy. Najdete zde především luxfery CLEAR GLASS (hladké a zvlněné), ARCTIC, JANUS, SOFT SHADES (jemně tónované barvy), BRILLY&MATTY (9 zářivých barev) a MORE GLASS DESIGN (hravé, efektní nebo geometrické tvary).

Řada luxfer Design Line

Luxfery

Tato designová řada byla vyvinuta ze základní řady díky současným architektům a designerům. Jejich zkušenosti z praxe byly velmi důležitým vodítkem a zdrojem kreativních nápadů pro vznik inovované kolekce. Nevšední skleněné tvárnice v sobě mají obrovský potenciál přeměnit obyčejný interiér nebo objekt v neobyčejnou designovou záležitost. V této řadě najdete například luxfery PEGASUS, PEGASUS METALLISED (metalický povrch), NEW COLOUR COLLECTION (zářivé barvy), MENDINI COLLECTION, DORIS Q19 (inspirace dórskými sloupy) nebo výjimečná SOLID GLASS (skleněné cihl - průhledné VISTABRIK a barevné VETROPIENO).

Řada luxfer Technology Line

Luxfery

Technology line je řada zaměřená na luxfery se speciálními vlastnostmi. Díky nejmodernější technologii výroby poskytuje tato řada možnost originálního řešení inovativních konceptů a projektů moderního designu. Řada zahrnuje produkty rozdělené tématicky do následujících kolekcí: 

- FIRE RESISTANT (luxfery s ohnivzdornými vlastnostmi, také pochozí formáty)

- SOUND PROOFING (klasický formát luxfer s zvukově-izolačními vlastnostmi)

- BULLET RESISTANT (neprůstřelné luxfery klasického formátu), 

- LIGHT CONTROL (luxfery se schopností usměrnění sluneční energie a přirozeného světla)

- THERMAL INSULATION (tepelně izolační luxfery), 

- PHOTOVOLTAIC (fotovoltaické eco-friendly luxfery), 

- HOLLOW AND HALF SHELL PAVERS (pochozí luxfery různých tvarů), 

- TILES (střešní a podlahová dlažba)

- OTHER FORMATS (velké formáty luxfer 30x30 a 24x24 cm nebo tenké luxfery tloušťky 5 cm)

- ORBIS (pochozí luxfery kulatého tvaru)

Řada luxfer MyMiniGlass

Luxfery

Interiérová řada MyMiniGlas přináší ještě větší možnosti kreativity a tvůrčí svobody! Svými odvážnými barvami a kompaktními rozměry jsou MyMiniGlas dokonalým prvkem pro vytváření netradičních interiérů plných přirozeného světla, soukromí a barev. Díky malému formátu o rozměrech 14,6x14,6x8 cm jsou tyto luxfery vhodné pro jakýkoli projekt malého i velkého rozsahu. Možnost vytvořit nekonečně mnoho vzorů vytváří prostor pro realizaci jakýchkoliv odvážných a novátorských myšlenek a plánů.

Craft Blocks

Luxfery

A perlička nakonec. Klasická tradiční luxfera má minimalistický tvar a je transparentní. Ano, to všichni víme, není to žádná nová informace. Co takhle využít čiré sklo luxfer k aranžování a výrobě malých dekorací a dárků? Proč ne? Geniální nápady vždy spočívají v jednoduchosti a fantazii se meze nekladou. Je tady luxfera Craft Block – pro čistou radost z tvoření.

Vybrané typy luxfer najdete v našem katalogu na eshopu. O podrobnější informace o jednotlivých řadách a možnostech použití luxfer Seves Glass Block se s vám rádi podělíme. Kontaktujte nás na našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Chci poradit s výběrem luxfer


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner