Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Luxusní baterie, sprchy a toalety Grohe

Grohe je německou značkou, která vyrábí luxusní a elegantní koupelnové baterie, sprchy a toalety. Nabízí široký výběr umyvadlových baterií, vanových baterií (včetně volně stojících) a sprchové systémy. Pozornost v sortimentu si zaslouží řada Smart Home, která umožňuje pomocí technologií propojených s vaším smartfonem kontrolovat únik vody či jiné vodní katastrofy. Firma Grohe dále nabízí produkty určené do kuchyně, jako jsou baterie, dřezy a kuchyňské systémy.

Grohe je značkou, která striktně dodržuje svůj původ, proto jsou všechny výrobky, včetně drobných součástí vyráběny a kontrolovány v Německu. Jejich hodnoty jsou design, kvalita, technologie a udržitelnost. Přesně tyto hodnoty vystihují jejich podstatu. Výrobky jsou specifické jedinečným designem a kvalitou, která je dbána v potaz u každého jednoho produktu a zároveň se také ve firmě Grohe starají o životní prostředí. Tomu pomocí neustále se rozvíjejících technologií uzpůsobují své kroky k dosažení jedinečných vlastností produktů. Nechte se přesvědčit jejich kvalitou.

Grohe
23 výsledků
23 výsledků
akce
-59%
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner